Twilight Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

twilight fan club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Herkese slm!Ben Cansu!Nbr siniz millet?

4 posters
YazarMesaj
mystery_girl

mystery_girl

Herkese slm!Ben Cansu!Nbr siniz millet? Empty
MesajKonu: Herkese slm!Ben Cansu!Nbr siniz millet?   Herkese slm!Ben Cansu!Nbr siniz millet? Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 10:14 pm

Slm Ben Cansu!
'Yeter bu kadar' şaka şaka devam edeceğim.
Annemler her ne kadar 12 desede 13 yaşındayım ben!
İstanbulda yaşıyorum 7 ye geçtim.Kitap okumaya bayılıyorum.Tabii ki sadece belirli tür kitapları okurum.Fantastik ve korku.Türk yapımı kitaplardan nefret ederim.Aslında türk yapımı film ve dizilerdende nefret ederim.Film izlemeye bayılırım!Tabii yine fantastik ve korku olcak.Dizi olarak CNBC-E nin tüm dizileri diyeyim kısaca.Yine türk dizilerini pek takip etmem arada bakarım ama.Zaten ders çalışmaktan film izlmeye vakit mi kalıyo?Okulu sadece arkadaşlar ve tenefüs bakımından seviyorum.Sınıfıma bayılıyorum.Knklarım, nefret ettiğim şahsiyetler ve komik kişilerle her ayr bir gün komedi flmini andırıyo bana.Bi çok derste uyuyorum, defteri karalıyorum, arkadaşlarla konuşuyorum ve yha kitap okuyorum.Ama karnem taktir geldi hep.Sbs puanımda bana göre gayet ii 473.Dershanede dinliyorum genelde dersleri.Okulda bazı dersleri dinlerim mat ve fen mesela.Çünkü bu 2 dersi çok seviyorum.Türkçe ve sos dan nefret ediyorum.Ama aycan yüzünden türkçeyi dinlemek zorunda kalıyorum.Aycanı herşeye rağmen seviyorum knkm bnm tm kafa dengim.Bizim sınıfta kitap okumayı seven çok ender bulunur ben ve aycan dışında.Kerem var bi de.Aycanla kerem i sevgili sanıyolar hep!hahahaha!Keremde kafa çocuktur da aycanla onla dalga geçmek bi ayrı zevk oluo!Tenefüslerde genelde bizim erkeklerin oyunlarını izliyoruz.Altta kalanın canı çıksın mesela.Yada uzun eşşek hatta bi kere öykü bende oynicam demişti.Sınıfımı her matraklığıyla seviyorum ben.Hocalar sene başında en ii sınıf diolardı 2. dönemden sonra en kötü sınıf olduk ii mi?Yha biz neler gördük geçirdik arkadaşımız okuldan atılmasın die imza bile toplamıştık yha!Şişe çevirmece en çok oynadığımız oyunlardandır!Çoook terbiyeli sınıfız cnm(!).Nese yha sıktım mı sizi?Çok pardon!Dalmışım öle işte yazıyorum.Robert ıma sevgiler...Jackson, Kellan, Ashley e ayrı ayrı tapıyorum.Mazoşistlik yapmaya bayılıyorum.Nedenini bilmediğim bir şekilde içimde canımı yakma duygusu var.EFT EFT KENDİ CANIMI!çok yakınım olmadıkça başkalarının acı çektiğini görmektende zmn zmn zevk alırım.piskopatım ben!Artık bu gerçeği kabullendim nasıl oluo bilmiyorum ama aynı zmnda duygusalımdırda.kimi zmn öle kimizmn böle.o biçim değişkenim yani.Ama bazılarına karşı canayakın olabiliyorum.Tanışmak istediğim kişilere karşı mesela.Ama arkadaşlarım ÖZELLİKLEDE KUZENLERİM gerçek yüzümü bilirler.nasıl pisikopat olduğumu nasıl adam dövdüğümü.ve nasıl aycana kendimi cimciklettiğimi.Ben kendimi tanıttım sorunuz olursa ve yha tanışşmak isterseniz YORUM ATIN!

Herkese slm!Ben Cansu!Nbr siniz millet? P2260196

En köşedeki renkli kazaklı ben!Yanımdaki Aycan!Diğerlerini bilmesenizde olur.Onlar böle forumlara girmezler.Hepsine ayrı ayrı sevgilerimi sunuyorum... I love you

Bir okul gezisi...

Herkese slm!Ben Cansu!Nbr siniz millet? P4090047

Sınıfta oynanan altta kalanın canı çıksın... Very Happy
_b_renesmee_e_
Admin
_b_renesmee_e_

MesajKonu: Geri: Herkese slm!Ben Cansu!Nbr siniz millet?   Herkese slm!Ben Cansu!Nbr siniz millet? Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 1:14 pm

zaaaaa Very Happy
mystery_girl

mystery_girl

MesajKonu: Geri: Herkese slm!Ben Cansu!Nbr siniz millet?   Herkese slm!Ben Cansu!Nbr siniz millet? Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 2:51 pm

_b_renesmee_e_ demiş ki:
zaaaaa Very Happy
o günü hatırlıon mu ln?efe okula dönerken otobüste diş fırçalamıştı hatta o macunu yurmuştu.Very Happy hatta ulaş salağıyla aynı otobüsteydiik.pislik ulaş yaşasın bu sene onu çekmek zorunda kalmicam mezun oldu!aa knk barışları çekmiştik ben accaip kareler yakaladım onlaarı şinci face e koyuom.daha önce koymadııımXD
_b_renesmee_e_
Admin
_b_renesmee_e_

MesajKonu: Geri: Herkese slm!Ben Cansu!Nbr siniz millet?   Herkese slm!Ben Cansu!Nbr siniz millet? Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 3:37 pm

koooy
isis
Admin
isis

MesajKonu: Geri: Herkese slm!Ben Cansu!Nbr siniz millet?   Herkese slm!Ben Cansu!Nbr siniz millet? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 10:06 pm

kim altaa kaldıysa acıyorum Very Happy
selam ben begüm
8'e geçtim
mat ve fen favori dersim
hmm bilmiyom şimdilik bu kadar sanırım
https://twilightbellaedward.yetkin-forum.com/tanalm-f4/herkese-selam-ekerler-t4.htm#295
burayı okursan beni daha iyi tanıyabilirsin canım
mystery_girl

mystery_girl

MesajKonu: Geri: Herkese slm!Ben Cansu!Nbr siniz millet?   Herkese slm!Ben Cansu!Nbr siniz millet? Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 1:54 pm

isis demiş ki:
kim altaa kaldıysa acıyorum Very Happy
selam ben begüm
8'e geçtim
mat ve fen favori dersim
hmm bilmiyom şimdilik bu kadar sanırım
https://twilightbellaedward.yetkin-forum.com/tanalm-f4/herkese-selam-ekerler-t4.htm#295
burayı okursan beni daha iyi tanıyabilirsin canım

Benimde mat ve fen favorilerim.bundan bahsetmiştim sanırım.sen onların uzun eşşek oynayışını görcen bide yıkılınca üst üste fln atlıyolar.koq! Very Happy
_b_renesmee_e_
Admin
_b_renesmee_e_

MesajKonu: Geri: Herkese slm!Ben Cansu!Nbr siniz millet?   Herkese slm!Ben Cansu!Nbr siniz millet? Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 7:32 pm

Lenn!!!!!!!!!!! S.k kafalı asker!!!!!!!!!!!!!!!!! Ne demek daha yeni gördüm aycanla keremi sevgili sanıolar ne demek!! O ne demek yha o ne demek !!! Dalga geçmeyi seviomuş!!! Okul başlasın ben sana bir çarpcam kendini dalga havuzunda bulcan he!!!!!!!!!!!
mystery_girl

mystery_girl

MesajKonu: Geri: Herkese slm!Ben Cansu!Nbr siniz millet?   Herkese slm!Ben Cansu!Nbr siniz millet? Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 7:40 pm

_b_renesmee_e_ demiş ki:
Lenn!!!!!!!!!!! S.k kafalı asker!!!!!!!!!!!!!!!!! Ne demek daha yeni gördüm aycanla keremi sevgili sanıolar ne demek!! O ne demek yha o ne demek !!! Dalga geçmeyi seviomuş!!! Okul başlasın ben sana bir çarpcam kendini dalga havuzunda bulcan he!!!!!!!!!!!
öle değil mi lan?çikulatalı böceğim benim alper size sevgili demiomudu sonra bnde dedim.fln sen bni öldürüodun flnyanlışmıyım marsmelowwummm
nazlı_alice

nazlı_alice

MesajKonu: Geri: Herkese slm!Ben Cansu!Nbr siniz millet?   Herkese slm!Ben Cansu!Nbr siniz millet? Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 11:37 pm

hoşgeldin canım
bende nazlı
mystery_girl

mystery_girl

MesajKonu: Geri: Herkese slm!Ben Cansu!Nbr siniz millet?   Herkese slm!Ben Cansu!Nbr siniz millet? Icon_minitimeSalı Kas. 16, 2010 3:11 pm

hb nazlııVery Happy

Herkese slm!Ben Cansu!Nbr siniz millet?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» herkese slm
» herkese selam şekerler
» Merhaba millet ben de Seray (: