Twilight Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

twilight fan club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

_b_renesmee_e_&mystery_girl'den--->Yepyeni Bir Rüya|Tanıtım ve Karakter Tanıtımı|

2 posters

Kıyafetler ve mekanların resmini koyayım mı?
 Evet!
 Hayır!
 Sadece Kıyafetlerin Resmini Koy!
 Sadece Mekanların Resmini Koy!
 Kıyafetler, Mekanlar ve Diğerlerinin Resmini koy!
Sonuçları Gör
YazarMesaj
mystery_girl

mystery_girl

_b_renesmee_e_&mystery_girl'den--->Yepyeni Bir Rüya|Tanıtım ve Karakter Tanıtımı| Empty
MesajKonu: _b_renesmee_e_&mystery_girl'den--->Yepyeni Bir Rüya|Tanıtım ve Karakter Tanıtımı|   _b_renesmee_e_&mystery_girl'den--->Yepyeni Bir Rüya|Tanıtım ve Karakter Tanıtımı| Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 4:38 pm

_b_renesmee_e_'den onaylı Exclamation

Maximalar yani şekil değiştirenler aycanın fikri.Bu hikayeyi okul kapanmadan önce onunla birlikte yazmıştık.Bu hikaye normalde Hatalardan Doğan Mükemmelliklerden önce yazıldı.

Tanıtım

4 sene boyunca hiç azalmadan bekleyen bir aşk.4 sene boyunca ümitle bekleyen bir insan.4 sene boyunca acı çeken bir vampir.Bu üçlü tekrar birleşebilece mi?Nasıl engeller var?Bilmiyorum tek bildiğim bu uğurda feda edilen yaratıklar olduğu.Bu aşkın sahipleri herhangi birileri değil unutmayın!Onlar Edward ve Bella!

Karakter Tanıtımı

_b_renesmee_e_&mystery_girl'den--->Yepyeni Bir Rüya|Tanıtım ve Karakter Tanıtımı| Bellaswanlargemsg120269

Bella Swan:22 yaşındaki Bella psikoloji bölümünü bitirdi.Kremlea adındaki küçük kasabaya babası ölünce taşındı.Taşınmasının nedeni ona asılan Jacob dı.

_b_renesmee_e_&mystery_girl'den--->Yepyeni Bir Rüya|Tanıtım ve Karakter Tanıtımı| Images2n

Jacob Black:Bellaya aşık olduğunu düşünüyor ama değil.Bella ya asılıyor ama gerçek aşkını bulunca buna pişman olacak.

_b_renesmee_e_&mystery_girl'den--->Yepyeni Bir Rüya|Tanıtım ve Karakter Tanıtımı| Images4wp

Albus Kruger:Charli yi öldüren yaşlı vampir.

_b_renesmee_e_&mystery_girl'den--->Yepyeni Bir Rüya|Tanıtım ve Karakter Tanıtımı| Images6t

Venessa Blood:Bella'nın Alice'den sonra en ii vampir arkadaşı.

_b_renesmee_e_&mystery_girl'den--->Yepyeni Bir Rüya|Tanıtım ve Karakter Tanıtımı| 1131jennifer20l20hewitt

Emma Water:Bella'nın en yakın Maxima arkadaşı.Ama çok fazla Bella'nın yanında olamıyor.

_b_renesmee_e_&mystery_girl'den--->Yepyeni Bir Rüya|Tanıtım ve Karakter Tanıtımı| Images5z

Edward Cullen:Edward herzamanki edd ama Bellayı Bella'sını bıraktığı için içindeki canavarla hep kavga ediyor.
Alice Cullen:O var ya o.Hiç değişmedi.Alışveriş meraklısı, meraklı bücür vampir cadı o.Ama yinede o vazgeçilmez bir kız.Ondar bir tane daha olsaydı dünyada hiçbir mağazada tek bir ürün kalmazdı.
Jasper Cullen:Ahh Jazz.O artık insanlara alıştı.O kadar zorlanmıyor.Doğal olarak artık daha neşeli.Ama ona tek bir engel var ki o da Edd i Belladan uzaklaştırmasından dolayı içine düşen pişmanlık duygusu.
Rosalie Cullen:Onun Bella ile tek bir derdi var oda Bellanın insan olması o yüzden onu o kadar kıskanıyor ki...Aslında tüm insanları kıskanıyor.Bu yüzden de asi bir kız o.Edd den nerdeyse nefret ediyor.Bella yı vampir olmanın eşiğine getirdiği ve Alice in bunu gördüğü için.
Emmet Cullen:Aptal fantazilerini yıllar bile alamadı ondan.Onu böyle kabul ediyoruz artık.Alışın sizde.
Esme Cullen:Esme...Ah esme sen ne kadar iyi bir kadınsın!İnsan olsan da bir anne olsan...İşte o zmn bu dünya adam gibi çocuk görürdü.Odası toplu, çalışmayı seven, yaşamayı bilen vee günahkar olmayan.Ne mümkün?Hem bence o zmn o çocuk acınılacak kadar masum olurdu.Tamam sen vampir olarak iyisin...
Carlislie Cullen:Cullenların kurucusu Carline ona tapmalıyız.Edd in ve Emm in yaratıcısı.Öle muhteşem 2 oğulu olduğundan dolayı onu seviyorum.Keşke Jass i de o yaratsaydı.Ne para Ne keder Oğullarına yamgınım be Peder!

En son mystery_girl tarafından Paz Ağus. 22, 2010 11:25 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
_b_renesmee_e_
Admin
_b_renesmee_e_

_b_renesmee_e_&mystery_girl'den--->Yepyeni Bir Rüya|Tanıtım ve Karakter Tanıtımı| Empty
MesajKonu: Geri: _b_renesmee_e_&mystery_girl'den--->Yepyeni Bir Rüya|Tanıtım ve Karakter Tanıtımı|   _b_renesmee_e_&mystery_girl'den--->Yepyeni Bir Rüya|Tanıtım ve Karakter Tanıtımı| Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 5:55 pm

Takipteyim dicem insan kendi yazdığı şeyi takip etmeye çalınca biraz zor olcak ama emektara bir göz atarım =))

az emeğim geçmedi Very Happy

Ama bak sana uyarı o cam silen çocuk ve Edward arasındaki diyaloğu kesersen seni okul başlayınca mahfederim! Ciddiyim!!!
mystery_girl

mystery_girl

MesajKonu: Geri: _b_renesmee_e_&mystery_girl'den--->Yepyeni Bir Rüya|Tanıtım ve Karakter Tanıtımı|   _b_renesmee_e_&mystery_girl'den--->Yepyeni Bir Rüya|Tanıtım ve Karakter Tanıtımı| Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 2:11 pm

_b_renesmee_e_ demiş ki:
Takipteyim dicem insan kendi yazdığı şeyi takip etmeye çalınca biraz zor olcak ama emektara bir göz atarım =))

Ama bak sana uyarı o cam silen çocuk ve Edward arasındaki diyaloğu kesersen seni okul başlayınca mahfederim! Ciddiyim!!!
ln?camsilen çocuk mu?haa!dur dur hatırladııım.edd iç sesiyle konuşuyodu fln.koymammı knk?hikayeden hiç bir yeri çıkarmacam.düzenleme varsa anca kelimelerde olcak....muck...
_b_renesmee_e_
Admin
_b_renesmee_e_

MesajKonu: Geri: _b_renesmee_e_&mystery_girl'den--->Yepyeni Bir Rüya|Tanıtım ve Karakter Tanıtımı|   _b_renesmee_e_&mystery_girl'den--->Yepyeni Bir Rüya|Tanıtım ve Karakter Tanıtımı| Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 5:45 pm

mystery_girl demiş ki:
_b_renesmee_e_ demiş ki:

ln?camsilen çocuk mu?haa!dur dur hatırladııım.edd iç sesiyle konuşuyodu fln.koymammı knk?hikayeden hiç bir yeri çıkarmacam.düzenleme varsa anca kelimelerde olcak....muck...

evet cam silen çocuk yazdığım en iyi yerdi Very Happy Very Happy
mystery_girl

mystery_girl

MesajKonu: Geri: _b_renesmee_e_&mystery_girl'den--->Yepyeni Bir Rüya|Tanıtım ve Karakter Tanıtımı|   _b_renesmee_e_&mystery_girl'den--->Yepyeni Bir Rüya|Tanıtım ve Karakter Tanıtımı| Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 5:48 pm

_b_renesmee_e_ demiş ki:
mystery_girl demiş ki:
_b_renesmee_e_ demiş ki:

evet cam silen çocuk yazdığım en iyi yerdi Very Happy Very Happy

hahahaha knk utanç ve birkaç doz kahkaha daha komiq değilmi?

_b_renesmee_e_&mystery_girl'den--->Yepyeni Bir Rüya|Tanıtım ve Karakter Tanıtımı|
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» New York Çocukları|Bölüm 3--->Balonun Sonu!|
» BİR Şizofrenin HayaTı -Tanıtım-