Twilight Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

twilight fan club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı...

YazarMesaj
yerli_sharpey
Admin
yerli_sharpey

Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı... Empty
MesajKonu: Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı...   	 Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı... Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 2:40 pm

hiç arkadaşların sana yanlışlıkla edward diye seslendilermi?
insanlar bana edward dedi-aileden değil ,bu garip olurdu!arkadaşlarım belkide bunu benle alay etmek için yapardı. onlar twilight'ı gerçekten bilmiyorlar,ama bazıları şu Rpattz denilen şeyi buldular,yani şimdi onlardan biri bana herzaman R-pattz diye sesleniyor. ki bunun komik olduğunu düşünüyor.

edward düşünceleri okuyabilir.eğer senin düşüncelerini duyabilseydik,nasıl gelirlerdi kulağa
tamamen sessizlik ,rüzgarda uçuşan toz.yada sadece parazit

edward'ın en çok hangi yönünü kendinle bir tutuyorsun ?
Bu filmde biraz değişti .ilk ikisinde ,sanırım hiçkimseyle bağdaştıramayacağınız hisleri vardı ,yada kimsenin size bağdaştıramadığı. Sanki "asla kimseyle konuşmak istemiyorum" der gibiydim.Daha gençken böyle hissederdim. şimdi büyüdüm

Edward gibi gelenekselcimisin?
bu filmde oldukça belirgin,ve buna saygı duyuyorum,ama diğer filmlerde çalıştığımda ahlaksız karakterleri oynamak istiyorum. onun değerlerine arka çıkmalıymışım gibi hissetmiyorum,ama onlara saygı duyuyorum.
sanırım kur yapmak iyi birşey,ama sadece zevkliyse.bazı insanlar barda birbirleriyle tanışıyorlar ve o gece birlikte oluyorlar,sonra hayatları boyunca bir arada kalıyorlar.yada birlikte kalabilirler ama hiç evlenmezler. bu sadece pek fark yaratmıyor.

sıradaki filmin bel-ami'de kesinlikle ahlaksız bir karakteri oynuyorsun
evet,bel-ami hakkında komik olan birşey var,edward'dan ,kadınları onların paralarını almak için suistimal eden bir adama geçmek. Edward bunu hiçte onaylamazdı-ve bunun komik bir ironi olduğunu düşündüm. Bel-ami'de karakterimin becerdiği bütün kadınlar başta onu çekici buluyorlar- yani o da onlarla ilişki başlatıyor ve hayatlarını mahvediyor.

açıkçası edward'dan daha az gerginsin...
bilmiyorum,sanırım birçok yönden. bence esas olan şey onun düşünce yapısında fazla sıradışı olması,ve ben öyle değilim. kusursuzluğu düşünmem,tıpkı ben bu kız arkadaşlar olamam gibi,kendimi öldüreceğim!. oldukça genç işi birşey.

kalabalık tarafından etrafın sarılmadan biryere gidebilirmisin?
LA'de bazen yapabilirim.keşke bel-ami için yaptığım o bıyığa sahip olsaydım.iyi bir maskeydi. Ama LA kesinlikle londradan daha zor.Londra yakın zamanda değişti ise de.ingilteredeki olay insanların saygı duyması ve yanınıza gelip birşeyler söyleyemeyecek kadar utangaç olmaları. Sizleri gördüklerinde utanıyorlar.Eskiden alışveriş için aynı HMV mağazasına giderdim ve heryerde new moon posterleri vardı,bende takip edileceğim diye endişe ettim,ama kasadaki adam bana bakmadı bile,heryerde posterlerin olduğu düşünüldüğünde bile.

Londrada ki paparazzilerden kaçmak ne kadar zor.
Geçenlerde Marks&spencer'a en iyi arkadaşımla birlikte iç çamaşırı almak için gittiğimde fotoğraflandığıma inanamıyorum. 5 feet uzaktaydılar-küçük güzel bir gün geçirecektik,ve beni don alırken resimlediler

yani gülüp geçebiliyorsun?
evet, önem arzeden tek şey insanların hikaye için ailemi aramaya başladıkları zaman. bu şekilde olur.%99 uyduruluyor. olay daha fazla şey raporlandığında bunun kariyerinizi daha fazla etkilemesi. siz sürekli dedikodu magazinlerindesiniz ve insanlar "o düzgün bir oyuncu değil, sadece dedikodu malzemesi"
diye düşünüyor.

odak noktasından dışarı çıkmak istiyormusun?
Bir film yapmak istiyorum.Çalışacak şekilde işler dönerse çok tatmin edici olurdu ve kostüme girmek yada makyaj yapmak zorunda kalmasam. monitör'ün arkasında durursunuz ve yönetmen için bile sorumluluğunuz yoktur.

geçenlerde belkide 30 yaşına kadar ölmüş olabileceğini söyledin. bu da neyin nesi?
şansın geçip gitmesinden bahsediyordum. harry potter için görüşmeler yaparken,düşünüyordum,hayatımda tüm bu şansı istemiyorum diye. yani ben saçmasapan biçimde şanslıyım ve evrenin ellerinden bir çeşit cezalandırma ,acı çekecekmiyim diye merak ediyorum ve 30 yaşımda falan ölecekmiyim. kadere inanmayı severim yani
hiçbirşey için sorumlu değilim!

water for elephants için hayvanlarla çalışıyorsun. nasıl birşey?
neredeyse hergün bir egzotik hayvanla çalışıyorum;buffalo ve filleri kafeslerine götrüdüğüm sahneler var.bu çılgınca, kolumdan dişsiz bir aslan tarafından ısırıldığımda olduğu gibi .onlar "önemli değil,herzaman bunu yapar" dediler bende "erm, tamam!..." der gibiydim ama ona daha sert yaptırmak zorunda kaldılar çünkü çok nazik
davranıyordu ve sadece kolumu yalıyordu

nirvana filminde kurt cobain'i oynayacağın doğrumu?
Bazen böyle şeyler meydana çıkar. Nirvanayı severim ama onları biraz fazla severim-utanırdım. ve bütün o yorumları görüyorsunuz,courtney love'dan mesela ,diyor ki "ne b.k! o kesinlikle bu rol için yanlış" ve bende " buna hayır dedim seni salak!" der gibiyim. böyle bir teklif almadım.Birkere ,ben çok uzunum ve onun gibi şarkı söyleyemem ona hiç benzemiyorum. bu saçmalık

BİLİYORMUYDUNUZ?
Rob film için şekle girmek adına lady gaga'nın çalıştırıcısını tuttu. hala taylor gibi kaslı olduğunu düşünmüyoruz ama onun harika bir poker yüzü var !
https://twilightbellaedward.yetkin-forum.com

Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert Pattinson Kimle Flört Ediyor?
» Robert Kristen'i özlüyor
» Robert pattinson : kristen'de bir vahşilik var
» Robert Pattinson ateşli ve tehlikeli.
» Kristen:Robert remember me'de oldukça cesur