Twilight Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

twilight fan club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

EVET AÇILIŞ BENDEN OLSUN

5 posters
YazarMesaj
yerli_sharpey
Admin
yerli_sharpey

EVET AÇILIŞ BENDEN OLSUN Empty
MesajKonu: EVET AÇILIŞ BENDEN OLSUN   EVET AÇILIŞ BENDEN OLSUN Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 8:55 pm

merhaba ben alara kazanoğlu 7.sınıfa gidiyorum. denizlide yaşıyorum. hacı halil bektaş ilköğretim okuluna gidiyorum. en sevdiğim ders türkçe ve matematik. matematikten en çok pi sayılarını seviyorum. türkçede ise paragraf. türkçede sorudan sonra kaydırma yaptığım için sbs den 355 aldım ama 450 alıyodum kaydırma yapmasaydım. okçuyum. 20 haziranda ilk yarışmama gidiyorum. klasik atıyorum. hedefim milli takım. inşallah seneye dünya şampiyonasında adımı duyuracam. twilighttan en çok edward ve alice seviyorum. şu sıralar takıntılı olarak selena gömez dinliyorum. ailem çok güzel bir kız olduğumu söylüyorlar ama kendimi o kadarda güzel bulmuyorum. koyu kestane dalgalı omzuma kadar gelen şaçlarım var. uzun boyluyum. kahverengi gözlerim var. beyaz tenliyim. önceden tenis oynadım sene . piyano ve gitar çalıyorum. piyanoyu 4 yaşından beri çalıyorum ama gitarı ise 1 ay oldu. en sevdiğim kitaplar:
-twilight serisi
-vampire diaries
-vampir akademisi
-ayın çağırdıkları
-asil kan vb...
hayatımda hiçbir zaman 100 temel eseri okumadım. galatasaraylıyım. yeni ayda en çok aleci seviyorum. jonas brothersi çok seviyorum. onlardan en çok nick. disney channel en çok takip ettiğim kanal. justin biaber... çok şeker çocuk. hmm en başta yazmam gereken şeyi sonlara doğru yazıyorum 14 yaşındayım. dansçıyım. sesim çok güzel değil ama yinede iyi. hikaye yazıyorum yani yazarım. tayloru çok sevmiyorum.. taylorculardan çok özür dilerim. ama ne yapayım soğuk geliyor. hepinizi çok seviyorum öpüldünüz bebekler
https://twilightbellaedward.yetkin-forum.com
nazlı_alice

nazlı_alice

MesajKonu: Geri: EVET AÇILIŞ BENDEN OLSUN   EVET AÇILIŞ BENDEN OLSUN Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 12:00 pm

hadi ilk yorumda benden olsun Very Happy
beni tanıyorsun canım.
ben nazlı.
forumun çok güzel olmuş.
ellerine sağlık... lol!
isis
Admin
isis

MesajKonu: Geri: EVET AÇILIŞ BENDEN OLSUN   EVET AÇILIŞ BENDEN OLSUN Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 2:17 pm

2. yorum benim
kankim mesajını yeni gördüm
hasta olduğum için internete girme izni verildi
siten hayırlı olsun bebeğim
sevgilerimle begüm Shocked
_b_renesmee_e_
Admin
_b_renesmee_e_

MesajKonu: Geri: EVET AÇILIŞ BENDEN OLSUN   EVET AÇILIŞ BENDEN OLSUN Icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 1:12 pm

sadistim benle tanışmana gerek yok herhalde Razz Razz pirat pirat
yerli_sharpey
Admin
yerli_sharpey

MesajKonu: Geri: EVET AÇILIŞ BENDEN OLSUN   EVET AÇILIŞ BENDEN OLSUN Icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 7:55 pm

gerek yok manyakım
bella_ecem

bella_ecem

MesajKonu: Geri: EVET AÇILIŞ BENDEN OLSUN   EVET AÇILIŞ BENDEN OLSUN Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 8:41 pm

tanıyosundur artık sen beni tanışmayalım istersen =)
yerli_sharpey
Admin
yerli_sharpey

MesajKonu: Geri: EVET AÇILIŞ BENDEN OLSUN   EVET AÇILIŞ BENDEN OLSUN Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 8:44 pm

ne gerek var canım

EVET AÇILIŞ BENDEN OLSUN
1 sayfadaki 1 sayfası