Twilight Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

twilight fan club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hollywood -duyuru

5 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
isis
Admin
isis

Hollywood -duyuru Empty
MesajKonu: Hollywood -duyuru   Hollywood -duyuru Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 2:52 pm

yerli_sharpey’den onaylı
Dünyaca ünlü bir Rock star ve ilgi odağından sıkılmış her gün hayran çığlıklarından bunalan bir ünlü. Bir gün bu iki ünlünün yolları kesişirse neler olurdu. Hayatın artık sıkıcı olduğunu düşünen ünlü yakışıklı oyuncumuz bir anda gerçek aşkı bulursa. Ve çıktığı kişiyle aslında kendini kandırdığını fark ederse neler olurdu?

En son isis tarafından Paz Eyl. 19, 2010 12:38 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
yerli_sharpey
Admin
yerli_sharpey

Hollywood -duyuru Empty
MesajKonu: Geri: Hollywood -duyuru   Hollywood -duyuru Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 2:54 pm

kesinlikle takıpteyim I love you
https://twilightbellaedward.yetkin-forum.com
isis
Admin
isis

Hollywood -duyuru Empty
MesajKonu: Geri: Hollywood -duyuru   Hollywood -duyuru Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 3:23 pm

yerli_sharpey demiş ki:
kesinlikle takıpteyim I love you
teşşekkürler bebeğim I love you
_b_renesmee_e_
Admin
_b_renesmee_e_

Hollywood -duyuru Empty
MesajKonu: Geri: Hollywood -duyuru   Hollywood -duyuru Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 3:45 pm

Acaba bu rock starla oyuncu kim merak konusu pirat pirat pirat

Takipteyim Twisted Evil Twisted Evil
isis
Admin
isis

Hollywood -duyuru Empty
MesajKonu: Geri: Hollywood -duyuru   Hollywood -duyuru Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 3:47 pm

_b_renesmee_e_ demiş ki:
Acaba bu rock starla oyuncu kim merak konusu pirat pirat pirat

Takipteyim Twisted Evil Twisted Evil
bakalım görücez kuzum
mystery_girl

mystery_girl

Hollywood -duyuru Empty
MesajKonu: Geri: Hollywood -duyuru   Hollywood -duyuru Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 3:53 pm

güzele benziyor.takip. Exclamation
isis
Admin
isis

Hollywood -duyuru Empty
MesajKonu: Geri: Hollywood -duyuru   Hollywood -duyuru Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 3:54 pm

mystery_girl demiş ki:
güzele benziyor.takip. Exclamation
teşşekkürler canım
isis
Admin
isis

Hollywood -duyuru Empty
MesajKonu: Geri: Hollywood -duyuru   Hollywood -duyuru Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 4:12 pm

karakter tanıtımı en yakın zamanda gelicek arkadaşlar
_b_renesmee_e_
Admin
_b_renesmee_e_

Hollywood -duyuru Empty
MesajKonu: Geri: Hollywood -duyuru   Hollywood -duyuru Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 5:33 pm

İnş....
isis
Admin
isis

Hollywood -duyuru Empty
MesajKonu: Geri: Hollywood -duyuru   Hollywood -duyuru Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 2:05 pm

(arkadaşlar Eva’ya uygun istediğim gibi bir resim bulamadığım için koymadım)
Hollywood -duyuru 10637144tml.th
Eva Rathbone(isis): Sarı saçlara, mavi gözlere sahip. Sağ elinde yıldız dövmesi var vücudunda tek kalıcı dövme yıldız dövmesi. Şansa ve burç yorumlarına inanır. Kalp rahatsızlığı var. Deli dolu, sevecen, eğlence düşkünü dünyaca ünlü bir Rock star. Rathbone ailesi onu 10 yaşında evlatlık aldı. Alexia ve Anna adında iki ev arkadaşı var. Müzisyenliğin yanında nadiren filmlerde oynuyor. Kaplumbağa şeklinde peluş hayvanı olmadan uyuyamıyor. Saçına sprey boya sıkmaya ve kollarına geçici dövme yaptırmaya bayılıyor.
Hollywood -duyuru 205f02bbcbebb4bb555ac82.th
Robert Thomas Pattinson: Sarı saçlara mavi gözlere sahip. Dünyaca ünlü oyuncu. Kristen Stewart ile çıkıyor. Gitar çalmak vazgeçilmezlerinden biri. Bunun yanında piyano çalmaya bayılıyor. En yakın arkadaşları: Kellan Lutz, Jackson Rathbone ve Ashley Greene.Oyuncak köpeği olmadan uyuyamıyor.Bir köpeği var fakat sık sık seyahat ettiği için köpeğine ablası bakıyor.Robert ile aynı evde kalıyor.
Hollywood -duyuru Alexiafj.th
Alexia Mccarty(yerli_sharpey):Kahverengi saçlı, kahverengi gözlü.Ünlü oyuncu.Babası ünlü iş adamı.Annesi o çok küçükken ölmüş.Yerinde duramayan neşeli bir tip.Kuzeni Anna ve en yakın arkadaşı Eva ile aynı evde kalıyor.
Hollywood -duyuru Annaaa.th
Anna Mccarty(_b_renesmee_e_) Kahverengi saçlı, yeşil gözlü. Kuzeni Alexia ve en yakın arkadaşı Eva ile aynı evde kalıyor. Kuralcı bir tip gibi gözükse de çok sıcakkanlı biri. Ünlü manken. Moda onun vazgeçilmezi.
Hollywood -duyuru Ashleygreene1223972.th
Ashley Michelle Greene: Ünlü oyuncu. Jackson Rathbone ile çıkıyor. Bir köpeği var. Jackson ile aynı evde kalıyor. En yakın arkadaşları: Kellan, Robert, Anna, Alexia, Eva
Hollywood -duyuru B6188fc7e1ccfc937ebf72e.th
Monroe Jackson Rathbone: Ünlü oyuncu. Aynı zamanda 100 monkeys grubunun solisti. Eva’nın üvey abisi. Onu öz kardeşi gibi seviyor. Bir kedisi var ama kedisi ablasında kalıyor. Ashley Greene ile çıkıyor. Aynı zamanda onunla aynı evde kalıyor.
Hollywood -duyuru Jkh.th
Kellan Lutz: Ünlü oyuncu. Eğlenceli bir tip. Nikki Reed ile çıkıyor.Belli etmesede Alexia’dan hoşlanıyor.Robert ile aynı evde yaşıyor.
Hollywood -duyuru Nikkireed3.th
Nikki Reed:Ünlü oyuncu.Kellan lutz ile çıkıyor.Ciddi bir tip.En yakın arkadaşı Kristen Stewart
Hollywood -duyuru Nikkireedsexysoholax03.th
Kristen James Stewart:ünlü oyuncu.Robert Pattinson ile çıkıyor.Şöhret nedeniyle kibirli biri.En yakın arkadaşı Nikki Reed
Hollywood -duyuru Thttr.th
Jared Leto: Eva’nın en yakın arkadaşı.30 Second To The Mars grubunun solisti. Eva’dan hoşlanıyor.En yakın arkadaşları:Anna,Alexia,Eva,Taylor,Hayley
Hollywood -duyuru 600fulltaylormomsen.th
Taylor Momsen(mystery_girl): Eva’nın ve diğer kızların en yakın arkadaşı. The Pretty Reckless grubunun kurucusu ve solisti.
Hollywood -duyuru 20p79s1.th
Hayley Williams(***seRayLautneR***):Paramore’n solisti.Eğlenceli bir tip.Gruptaki gitarist Josh farro ile çıkıyor.Müzik onun yaşamı

En son isis tarafından Ptsi Ağus. 23, 2010 9:22 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
mystery_girl

mystery_girl

Hollywood -duyuru Empty
MesajKonu: Geri: Hollywood -duyuru   Hollywood -duyuru Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 2:19 pm

vayy!az da olsa gerçeğe yakın he?ilk bölüm ne zaman gelir?
isis
Admin
isis

Hollywood -duyuru Empty
MesajKonu: Geri: Hollywood -duyuru   Hollywood -duyuru Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 2:22 pm

mystery_girl demiş ki:
yarın yada yarından sonraki gün yeni bölüm gelicek bu arada yorumun için teşşekkürler
mystery_girl

mystery_girl

Hollywood -duyuru Empty
MesajKonu: Geri: Hollywood -duyuru   Hollywood -duyuru Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 2:24 pm

isis demiş ki:
mystery_girl demiş ki:
yarın yada yarından sonraki gün yeni bölüm gelicek bu arada yorumun için teşşekkürler
rica ederim.pooff yhaa daha 1 gün var bilemedin 2 gün. Crying or Very sad
yerli_sharpey
Admin
yerli_sharpey

Hollywood -duyuru Empty
MesajKonu: Geri: Hollywood -duyuru   Hollywood -duyuru Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 5:17 pm

ünlü oldum yaşasın!! Razz
mystery_girl

mystery_girl

Hollywood -duyuru Empty
MesajKonu: Geri: Hollywood -duyuru   Hollywood -duyuru Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 11:47 am

yb bu günmü???
isis
Admin
isis

Hollywood -duyuru Empty
MesajKonu: Geri: Hollywood -duyuru   Hollywood -duyuru Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 2:36 pm

yerli_sharpey demiş ki:
ünlü oldum yaşasın!! Razz
evet Very Happy
isis
Admin
isis

Hollywood -duyuru Empty
MesajKonu: Geri: Hollywood -duyuru   Hollywood -duyuru Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 2:39 pm

mystery_girl demiş ki:
yb bu günmü???
emin değilim ya bugün ya da yarın koyucam
isis
Admin
isis

Hollywood -duyuru Empty
MesajKonu: Geri: Hollywood -duyuru   Hollywood -duyuru Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 3:48 pm

1.Bölüm Eva
Sabahleyin başucumdaki alarmlı saat yüzünden uyandım. Gözlerim kapalı kafamı yastığa yastığa gömmüş şekilde alarmı kapatmaya çalıştım. Lanet olası dijital saat 5 dakika aralıksız çalmaya devam etti. Sonunda dayanamadım ve saati fırlattım.Sonunda saatin sesi kesildi.Ama arktı çok geçti uykum bitmişti.Ellerimi saçlarıma geçirdim ve yatakta oturdum.Ters dönmüş ve bir kısmı yere değen yorganı üzerimden attım ve tavşanlı terliklerimi giydim.Tokamı aldım ve odadan çıktım.Merdivenlerden inerken bir yandan saçlarımı topluyordum.Aşağıdan bağırış çağırış sesleri geliyordu.Tanrım gene niye kavga ediyordu bunlar.Mutfaktan içeri girdim.İnekli desenleri olan-abimin bana 10 yaşında ailecek kutladığımız ilk doğum günümde aldığı-bardağı aldım.Dolaptan şeftali suyu aldım ve bardağın ağzına kadar doldurdum.Yerime oturdum.
-Lanet olsun gene niye kavga ediyorsunuz.
-Niye olacak Alexia ben tuvaletteyken telefonumu kurcalamış
Omuzlarımı silktim ve cevap verdim.
-Bunun için mi bunu her gün yapıyoruz zaten Alexia’ya döndüm ve
-Balı uzatır mısın?
-Al kuzucum
-Sağ ol canım
-durun bir dakika siz bana her gün telefonumu mu kurcaladığınızı söylüyorsunuz?
-Yalnızca senin değil ki
Ballı ekmeğimden kocaman bir dilim aldım ve cevap verdim.
-Evet, mesela ben abimin,Ash2in,Jared’ın, Heyley’nin ve Taylor’unkini kurcalıyorum.
-Daha çok ben seninkini kurcalıyorum. Senin telefonunu kurcalamak daha zevkli dedi Alexia
-Siz delisiniz. Anna’nın bu lafına birimize bakarak sırıttık.
Pis pis sırıtışımızı şu lanet olası telefon sesi bozdu.
-Şu lanet olası telefon kiminse açsın diye söylendim
-Eva ikimizinde telefonu burada çalan telefon senin.
-özür dilerim dedim ve yerimden kalktım.
Çantamı aldım ve kulağıma çantayı dayadım. Salona geçtim ve çantamın içindekileri koltuğa boşalttım. İçinden geçen gün marketten aldığım ama bulamayınca ağladığım ve Anayı almakla suçladığım jelibonlarımı buldum. Ama hala telefonumu bulamıyordum. Telefon sesi buradan geliyordu. Ayrıca kim bu kadar uzun ve ısrarla aradı ki. Şahsen ben bu kadar uzun süre aramazdım. İki üç çalışta açmadı mı kapatırdım. Bunuda yapıyorum zaten.Hey bu ayna nerden çıktı.Şimdi hatırladım.
-Anna bak aynanı buldum.
-Bana çantandan çıkmadığını söyle
-Üzgünüm
-Eğer bir gün çantanın içine biri düşerse asla haber alamayız bunu bil
-Kendimi iyi hissetmemi sağladığın için sağ ol
-Her zaman
Alexia oturduğu yerden kalktı ve minderi kaldırdı. Hey o ne ara oraya oturmuştu ki. Jelibonumun paketini açtım ve ayıcıklı bir jelibon attım ağzıma. Alexia telefonumu bana verdi. O ne ara oraya düşmüştü ki. Telefonumun ekranına baktım abim arıyordu.
-Selam
-Sonunda daha ne kadar bekliyeceğim diye merak ediyordum
-Ne istiyorsun. Bir şey istemesen bu kadar uzun süre aramazdın.
-Bir neden yok insan kardeşini merak edemez mi?
Bu sırada kapı çaldı
-Kapı diye bağırdım.
-Bakıyorum dedi Anna
-Hey bu benim deodorantım bunu 1 aydır arıyordum. Alexia’nın bu cümlesine yalnızca sırıttım.
-Pekâlâ, ne istiyorsun dedim abime
-Tamam, anlatıyorum ama baştan söylüyorum dalga geçmek falan yok söz mü?
-Söz
-Anlaştık.
mystery_girl

mystery_girl

Hollywood -duyuru Empty
MesajKonu: Geri: Hollywood -duyuru   Hollywood -duyuru Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 3:50 pm

1
süpeeerrr.
ellerine sağlıkama kısa mı olmuş sanki?
nese ilhan melekleri seninle olsun.

En son mystery_girl tarafından Paz Ağus. 22, 2010 6:07 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
_b_renesmee_e_
Admin
_b_renesmee_e_

Hollywood -duyuru Empty
MesajKonu: Geri: Hollywood -duyuru   Hollywood -duyuru Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 3:56 pm

ulan ne şerefsizsiniz yhaaa ne arıonuz telefonumda gerçek hayattada böle herkes kurcalamaya can atıo Very Happy

Ne götsünüz yhaaa Very Happy

Harbi o çantaya biri düşse bulamazsın Very Happy

Bikerem ben jelibonu çalsaydım -ki bunu yapmam olası- boş poşeti alexianın odasına atardım Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

yb bekliomm
isis
Admin
isis

Hollywood -duyuru Empty
MesajKonu: Geri: Hollywood -duyuru   Hollywood -duyuru Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 4:02 pm

_b_renesmee_e_ demiş ki:
ulan ne şerefsizsiniz yhaaa ne arıonuz telefonumda gerçek hayattada böle herkes kurcalamaya can atıo Very Happy

Ne götsünüz yhaaa Very Happy

Harbi o çantaya biri düşse bulamazsın Very Happy

Bikerem ben jelibonu çalsaydım -ki bunu yapmam olası- boş poşeti alexianın odasına atardım Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

yb bekliomm
beğenmene sevindim
iyiki bulmuş jelibonları
bak ne düşüncelerin var Very Happy
telefon kurcalamak zevkli iştir
yerli_sharpey
Admin
yerli_sharpey

Hollywood -duyuru Empty
MesajKonu: Geri: Hollywood -duyuru   Hollywood -duyuru Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 4:59 pm

bu kesinlikle bana benziyor. çok güzelim. telefon kurcalamak çok hoşuma gitti. yeni bölümü bekliyorum
isis
Admin
isis

Hollywood -duyuru Empty
MesajKonu: Geri: Hollywood -duyuru   Hollywood -duyuru Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 10:42 am

yerli_sharpey demiş ki:
bu kesinlikle bana benziyor. çok güzelim. telefon kurcalamak çok hoşuma gitti. yeni bölümü bekliyorum
resim aycanın fikriydi o yolladı bana
beğenmene sevindim kuzu
evet onu yazarken benimde hoşuma gitti
yeni bölüm bugün yarın koyarım
isis
Admin
isis

Hollywood -duyuru Empty
MesajKonu: Geri: Hollywood -duyuru   Hollywood -duyuru Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 9:12 pm

2. bölüm Anna
Kapıyı açınca karşımda Bradley’i görünce şok oldum. Ne yapacağımı bilemedim. Daha merhaba bile diyemeden çocuğun suratına kapıyı kapattım. Alexia yanıma geldi ve kimdi o diye sordu. Bende Bradley dedim.
“Kızım çocuğun suratına mı kapattın kapıyı ?”
“Birden görünce ne yapacağımı bilemedim ne yapabilirdim ki ?”
“Sen yukarı çık ben kapıyı açıyım”
“Anlaştık”Yukarı çıkmadan önce salona girdim ve Eva’ya oraları toplamasını söyledim ve koşarak merdivenleri çıktım. Hemen odama girdim ve gar dolabımın karşısına geçtim.5 dakika boyunca gar dolabıma öğlece baktım. Sonunda ne giyeceğime karar verdim. Kırmızı üzerime tam oturan bir elbise giydim. Altıma kırmızı babetlerimi giydim. Makyaj masamın karşısına geçtim. Dudaklarıma kırmızı bir ruj sürdüm. Gözlerime siyah kalem çektim ve yanağıma suratıma biraz renk gelsin diye allık sürdüm. Daha sonra -geçen gün Eva’nın odasından aşırdığım ve ödünç aldım diyerek kendimi kandırdığım- parfümü sıktım ama 2 sıkıştan sonra parfüm bitti. Hay aksi. Kutunun üzerine baktım. Üzerinde “sevgili kardeşime sevgilerimle Jackson “ yazıyordu. Kutunun üstünü biraz daha okudum ve bunun son üretim yazıyordu. Allah kahretsin. Ben şimdi bu parfümü nasıl yerine koyacaktım. Eva lönk diye içeri girdi. Hemen kutuyu bir yere fırlattım. Ödüm kopmuştu.
”Ne var Eva ödümü kopardın”
“Seninki aşağıda hatırlatayım dedim”
“O benimki değil Eva en azından şimdilik”
“Haha anlıyorum”Bu sırada her zamanki umursamaz tavrını takındı bu demek oluyordu ki hala seninki demeye devam edecekti. Odadan onun peşinden çıktım. Merdivenlerden aşağı inerken üzerime çeki düzen veriyordum. Merdivenlerin başında bizi Alexia ve Bradley bekliyordu. Kalbimin hızla artmaya başladığını nefes alışımdan ve Alexia’nın garip bakışlarından anladım. Eva’ya kaş göz hareketi yaptım başımızdan gitmeleri için ama anlamadı ve ha dedi. Gidin diye fısıldadım
“Hey Alexia gel bak yukarda dün aldığım şeyi göstericim”
“İyide sen dün… He evet gidelim göster bana”Nihayet diye geçirdim içimden.
“Eee ne yapıcaz”
“Bilmiyorum buluruz bir şey ama ilk önce telefon numaranı alsam iyi olacak çünkü haber vermeden geldiğim için panikledin”
“Biraz panikledim o kadar”Salona gittim. Çantamdan kâğıt kalem çıkardım ve numaramı yazıp Bradley’e uzattım.
“Teşekkürler”
“Sorun değil”dedim. Çantamı aldım ve kapıdan çıkarken bana yol verdi ve önce bayanlar dedi. Tanrım ne kadar kibar çocuktu. Acaba sevgilisi var mıdır? Kesin vardır. Böyle çocuk sevgilisiz kalır mı hiç?
Bu sırada bana arabanın kapısını açtı ve gene teşekkür ettim.
******************Yarım saat sonra******************
Planımızı yaptık. İlk önce biraz vitrin gezecektik. Ki bunu yapmaya başlamıştık. Daha sonra bir yerde oturup yemek yiyecektik. Akşam
8’de de beni Jackson ağabeylerin evine bırakacaktı. Eva yolda mesaj atmıştı. Abimler yemeğe çağırdı önemli bir şey söyleyeceklermiş. Sabahtan beri söylemedi gitti ağzında geveleyip duruyor neymiş merak ettim seninki de gelebilir diye bir mesaj çekmişti. Bende Bradley’e söylediğimde tabikide memnun olurum demişti. Sonunda bir mağazanın vitrininde durdum. Oda benimle durdu. Kolumdan çekiştirerek içeri girdi. Vitrindeki elbiseyi kadına çıkarmasını söyledi.Kadın elbiseyi çıkardı ve elime tutuşturdu.Soyunma kabinine girdim ve elbiseyi giymeye koyuldum.

Not 1:Arkadaşlar Hayley karakteri ***seRayLautneR***'tır
Not 2: özellikle aycana söylüyorum bölümün devamı gelicek oldu bittiye glmiycak alışveriş bunu bir part gibi düşünün
mystery_
Misafir

Hollywood -duyuru Empty
MesajKonu: Geri: Hollywood -duyuru   Hollywood -duyuru Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 9:19 pm

aa yşn 2 de gelmişş...üzgünüm evde değilim eve gidince 2 yorumuda editleyeceğim.edit geciktiği için çoook üzgünüm cnm eve gidice hmn editleyeceğm.

Hollywood -duyuru
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Duyuru!