Twilight Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

twilight fan club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kristen:Robert remember me'de oldukça cesur

YazarMesaj
yerli_sharpey
Admin
yerli_sharpey

Kristen:Robert remember me'de oldukça cesur Empty
MesajKonu: Kristen:Robert remember me'de oldukça cesur   Kristen:Robert remember me'de oldukça cesur Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 2:43 pm

Kstew robert'ın remember me adlı filmini çoktan görmüş ve film kristen'den bir aldı

"Filmi gördüm. Sadece şunu söyleyeceğim...insanların şöyle olacağından eminim.."aman tanrım!! çok kıskandım!! filmde gerçekten çok iyi"

"Arkadaşlarınız hakkında konuşmak zordur .Tanıdığınız ve size bu kadar yakın olan herhangi biri hakkında. "diyor ve robert'ın performansı hakkında görüşlerini belirtiyor" Bu sanki, o tıpkı benim onu tanıdığım gibi. Her filmi yapabileceğini biliyorum"

Hollywood'un remember me'nin gişe başarısını , robert ve diğer twilight yardımcı oyuncularının twilight dışındada momentumu devam ettirebileceklerine dair ilk gerçek kanıtı çok yakından izleyeceğine emin olabilirsin.

"Yaşamak oyuncu olarak kim olduğunuzla sarlamalanmıştır ,herkez her rolü oynayamaz "diyor ve rob'un cast'a iyi uyum sağladığını açıklıyor "Filmde gerçekten çok güçlü Birçok insan bunu beklemiyordu,oldukça cesur ki bu harika birşey "
https://twilightbellaedward.yetkin-forum.com

Kristen:Robert remember me'de oldukça cesur
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert Kristen'i özlüyor
» Robert pattinson : kristen'de bir vahşilik var
» Rob sordu Kristen cevapladı.
» Kristen'e sorduk : kim daha iyi öpüşüyor ?
» Robert Pattinson ateşli ve tehlikeli.