Twilight Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

twilight fan club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

jackson rathbone ve dövmeleri

YazarMesaj
isis
Admin
isis

jackson rathbone ve dövmeleri Empty
MesajKonu: jackson rathbone ve dövmeleri   jackson rathbone ve dövmeleri Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 6:10 pm

Dövmeler üzerine konuşalım. Kaç tane dövmen var.

Şuanda bir tane var ama kesinlikle bir tane daha yaptırıcam. Arkadaşlarım ve ben okula giderken bir bakıma kötü çocuklardık, sorun çıkaran tiplerdik. Interlochen Arts Academy'e gittik, michigan'da gerçekten çok iyi bir okuldur. Ve bir herzaman otoriteye karşı savaşan 6 kişiydik Okul yönetimi aynen şöyleydi" Bu çocuklardan uzak durun onlar kaybolmuş çocuklar" yani işte herkez bize böyle seslenirdi. 18 yaşıma geldiğimde "I'm lost (ben kayboldum)" yazan bir dövme yaptırdım

Ne tür muziplikler yaptınız?

İçki yasağı dönemlerini hatırlarmısın? o tip birşeydi. =)))))))

Odanda kendi çapında bir meyhanemi vardı?

Şöyle diyelim elimizde çok içki vardı , ki olmaması gerekiyordu Viskileri şampuan kutularının içinde saklardık ve votka 'larıda saç kremi kutularına koyardık.Birkaç arkadaşım kovulmuştu aslında =)))))

100 monkeys adını verdiğiniz bir gruptasın ayrıca. Peki hangisi daha vahşi Twiligt grubu üyelerimi, 100 monkeys grubu üyelerimi.?

Bu kadar çok fanımızın olmasından çok mutluyuz. 100 monkeys grubunun fanları vahşi- arkadaşlarımdan biri şovdan sonra gittiği tuvalette taciz edildi

Twilight fanları ise çok muhteşem benden herzaman imza gibi şeyler istiyorlar, yüzlerine yada telefonlarına, bende onlara telefonlarını imzalamak iztemediğimi heleki yüzlerini imzalamayı hiç istemediğimi söylüyorum

Diğer film için anlaşma imzaladınmı new moon? (belliki eski bir yazı ama yeni yayınlanmış)

Bekle bir tane dahamı var?gülüyor sadece şaka yapıyorum. Evet listedeyim Aslında torontoya gidip eğitimlere başlayacağım.

Yaptırmayı planladığın diğer dövme nasıl olacak.?

Sırtıma jackson ailesi markasını(yazı gibi bişi) yaptırmak istiyorum . tüm arkayı kaplayacak sanırım Bizim parolamız ""Suaviter et Fortiter," dir yani " Güzelce ama kesinkes(yada kenetlenmiş)" demek ( ne demekse Babam herzaman saygı görmek istiyorsan saygı duymalısın diye düşünür. ve sevilmek istiyorsan sevmelisin . Akla yatkın değilmi?

jackson rathbone ve dövmeleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» jackson rathbone
» 17 soruda jackson rathbone
» jackson rathbone ile mtv röportajı
» monroe jackson rathbone hayran kulübü