Twilight Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

twilight fan club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

BİZE AŞK LAZIM 2.bölüm eklendi

5 posters
YazarMesaj
yerli_sharpey
Admin
yerli_sharpey

BİZE AŞK LAZIM 2.bölüm eklendi Empty
MesajKonu: BİZE AŞK LAZIM 2.bölüm eklendi   BİZE AŞK LAZIM 2.bölüm eklendi Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 2:18 pm

BİZE AŞK LAZIM
Olanları düşündüm. Annemle babamın anı ölümünü. Kardeşimi benden alışlarını. Kendimi yetersiz hissettim. Hiçbir şey yamıyordum. Yaşamamın ne anlamı vardı ki. Annemle babam öldüğünde daha 17me yeni basmıştım. Ne olduysa o gün oldu. Doğum günü partimden geliyorduk. Ve önümüze birden bir tır çıktı. Ben ve Selena arkada olduğumuz için hafif sıyrıklarla kurtulmuştuk. Ama annem ve babam… Onları kaybetmiştik. O cenazeyi hiçbir zaman unutmayacağım. Ve selenanın gidişini abla beni bırakma diye ağlayışlarını… Ama şimdi onun yanındayım. hayatıma yeniden başlıyorum. hemde en yakın arkadaşım edwardla beraber. yada sevgilimle beraber
EVET ARKADAŞLAR HİKAYEMLE GERİ DÖNDÜM YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

En son yerli_sharpey tarafından Salı Ağus. 10, 2010 3:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
https://twilightbellaedward.yetkin-forum.com
~edwardkoliq~

~edwardkoliq~

MesajKonu: Geri: BİZE AŞK LAZIM 2.bölüm eklendi   BİZE AŞK LAZIM 2.bölüm eklendi Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 2:22 pm

mükemmelsin bebeim
sitedeki ilk yorumum sana
hikayenin de ilk yorumu bendennn
süper birşey olucak bu hikaye
ama insanı çok meraklandırıyosun
devamını bekliyorummm
bol okuyucun olsun tatlım
yerli_sharpey
Admin
yerli_sharpey

MesajKonu: Geri: BİZE AŞK LAZIM 2.bölüm eklendi   BİZE AŞK LAZIM 2.bölüm eklendi Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 2:24 pm

TEŞEKKÜR EDERİM BİR TANEM HİKAYENİN BAŞLIĞIDA SENDEN ZATEN SENİ ÇOK SEWİYORUM CANIM SEN OLMASAN TEK BÖLÜMMLÜK BİR HİKAYE OLARAK KALACAKTI ÇOK SAOL
isis
Admin
isis

MesajKonu: Geri: BİZE AŞK LAZIM 2.bölüm eklendi   BİZE AŞK LAZIM 2.bölüm eklendi Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 5:43 pm

kankiii
süper bir tanıtım
yeni bölümü hemen istiyorum
yerli_sharpey
Admin
yerli_sharpey

MesajKonu: Geri: BİZE AŞK LAZIM 2.bölüm eklendi   BİZE AŞK LAZIM 2.bölüm eklendi Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 7:13 pm

teşekkür ederim knk yeni bölüm 1 2 gün sonra
nazlı_alice

nazlı_alice

MesajKonu: Geri: BİZE AŞK LAZIM 2.bölüm eklendi   BİZE AŞK LAZIM 2.bölüm eklendi Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 12:13 pm

konun çok güzel canım
ilk bölümü sabırsızlıkla bekliyorum Wink
yerli_sharpey
Admin
yerli_sharpey

MesajKonu: Geri: BİZE AŞK LAZIM 2.bölüm eklendi   BİZE AŞK LAZIM 2.bölüm eklendi Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 2:06 pm

teşekkürler nazlı abla
yerli_sharpey
Admin
yerli_sharpey

MesajKonu: Geri: BİZE AŞK LAZIM 2.bölüm eklendi   BİZE AŞK LAZIM 2.bölüm eklendi Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 9:44 am

Yorulmuştum. Eve geldim ve kendimi sıcak suyun içene bıraktım. Vücudumda bir rahatlama hissettim. Bütün günün yoğunluğunu almıştı benden. Çıkınca uzun bir süre bornozumla yatağımda uzandım. Olanları düşündüm. Annemle babamın anı ölümünü. Kardeşimi benden alışlarını. Kendimi yetersiz hissettim. Hiçbir şey yamıyordum. Yaşamamın ne anlamı vardı ki. Annemle babam öldüğünde daha 17me yeni basmıştım. Ne olduysa o gün oldu. Doğum günü partimden geliyorduk. Ve önümüze birden bir tır çıktı. Ben ve Selena arkada olduğumuz için hafif sıyrıklarla kurtulmuştuk. Ama annem ve babam… Onları kaybetmiştik. O cenazeyi hiçbir zaman unutmayacağım. Ve selenanın gidişini abla beni bırakma diye ağlayışlarını… Selena iyi bir aileye verildi. Çok zenginler. Özel okulda okuyor. Diana ve Damon beni de kendi kızları gibi görüyorlardı. Hiç çocukları olmamış ve Selenayı evlat edinmişlerdi. Selenanın bir ablası olduğunu öğrenince benide tanımak istemişlerdi. Onlara hemen kanım ısınmışdı. Onlarda beni çok sevmişler ve onların kızı olmamı istemişlerdi. İlk önce şok geçirmiştim. O gün onlara ne dediğim hiç aklımdan çıkmıyor:
— Bu nazik teklifiniz için saol. Ama ben artık büyüdüm kendi başıma kalabilecek yaşa geldim
— Biliyoruz Bellacım o zaman izin ver masraflarını biz karşılayalım. Okul paran, okul ihtiyaçların, sana bir ev alalım olur mu?
Benimse tek diye bildiğim ‘’ teşekkürler olmuştu’’
_b_renesmee_e_
Admin
_b_renesmee_e_

MesajKonu: Geri: BİZE AŞK LAZIM 2.bölüm eklendi   BİZE AŞK LAZIM 2.bölüm eklendi Icon_minitimeC.tesi Tem. 31, 2010 10:01 pm

süper bebek flower flower
yerli_sharpey
Admin
yerli_sharpey

MesajKonu: 2.bölüm:D   BİZE AŞK LAZIM 2.bölüm eklendi Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 3:31 pm

O günün üzerinde 1 yıla yakın zaman geçmişti. Ama onların duyduğu sevinci unutamam onlara göre masraflarımı karşılamak bile iyi bir şeydi. Hemen bana bir ev aldılar.3 katlı yüzme havuzlu bir ev. Bu evi çok seviyorum ama birkaç gün sonra buradan ayrılmak bana acı verecek. Ama üniversiteye gitmem gerek. Şimdiden benim evimi aldılar. Onlara çok yakındı. Washington hayallerimin şehri. Orada hava genellikle kapalı olurmuş. Ama ben kapalı havayı severdim. Zaten California’dan sıkılmıştım. Damonlarda Washington da oturuyorlardı. Ünivertisiye gitmek hep hayalimdi. Hep hukuk bölümünde okuyacağımı hayal etmiştim ve bu gerçekleşiyordu. Arabamla gidecektim. Bu sırada arabayı da bana Diana aldı. Üstü açık spor arabaydı. Gerçekten her masrafımı onlar üstleniyordu. Onları çok seviyorum. Şimdide onların hemen karşı komşusu olacağım bana
— Bella buna çok sevindim artık bizimle birlikte yaşayabilirsin.
— Damon biliyorsun artık 18im tek başıma bir evde kalmak istiyorum
— Tamam, o zaman Bellaya karşımızdaki evi alalım olur mu canım dedi Diana
— Süpersin Diana seni çok seviyorum
— Bizde seni ne zaman geleceksin
— Haftaya burayı biraz ayarlamam lazım ondan sonra hemen gelecem.
Artık yola çıkma vakti Bella buradaki anıları bırakma vakti. Anneni ve babanı bırakma vakti. Yeni bir hayata atılma vaktin…
_b_renesmee_e_
Admin
_b_renesmee_e_

MesajKonu: Geri: BİZE AŞK LAZIM 2.bölüm eklendi   BİZE AŞK LAZIM 2.bölüm eklendi Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 3:40 pm

yine süperdiiiiii lol! lol! lol!
yerli_sharpey
Admin
yerli_sharpey

MesajKonu: Geri: BİZE AŞK LAZIM 2.bölüm eklendi   BİZE AŞK LAZIM 2.bölüm eklendi Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 3:42 pm

aycan kafanı kıracam uzun yorum place
_b_renesmee_e_
Admin
_b_renesmee_e_

MesajKonu: Geri: BİZE AŞK LAZIM 2.bölüm eklendi   BİZE AŞK LAZIM 2.bölüm eklendi Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 1:01 am

yerli_sharpey demiş ki:
aycan kafanı kıracam uzun yorum place

ama napiiim bu bölümler gözüme çok goççük gözüküooo Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

BİZE AŞK LAZIM 2.bölüm eklendi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» arkadaşlar bize ulaşmak için
» HAYATIM DEDİKODU 4. bölüm
» New York Çocukları|Bölüm 3--->Balonun Sonu!|