Twilight Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

twilight fan club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

New York Çocukları|Bölüm 3--->Balonun Sonu!|

3 posters
YazarMesaj
mystery_girl

mystery_girl

New York Çocukları|Bölüm 3--->Balonun Sonu!| Empty
MesajKonu: New York Çocukları|Bölüm 3--->Balonun Sonu!|   New York Çocukları|Bölüm 3--->Balonun Sonu!| Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 5:34 pm

_b_renesmee_e_'den onaylı Exclamation

Tanıtım

Onlar dost mu?Onlar düşman mı?Onlar hain mi?Onlar güvenilir mi?Onlar 2 yüzlümü?

Hayır mı?Evet mi?Her ikisidemi?Bence her ikiside.

Dostlukla başlayan bir hikaye...Bu dostlık aşka mı dönişecek?Ve ya bu dostluğun sono düşmanlıkmı olacak?Düşmanlığa dönüşen bir dostluk sırları açığa vurduracak mı?Aşk dostluğu yenecek mi?Olabilir.Neden olmasın ki!Sonuçta onlar gençler ve bilinçsizler.Ama asıl etken yaşadıkları şehirde...New York...

Unutmayın onların hiç biri tamami ile masum değil.Görünüşlere kanmayın.

Gelecekte yanan ateş nefretle mi yanıyor yoksa?Bunu ancak zaman gösterir!Bekleyip göreceğiz.

...Unutulan Dostlukların Hikayesi...

En son mystery_girl tarafından C.tesi Ağus. 28, 2010 9:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
isis
Admin
isis

MesajKonu: Geri: New York Çocukları|Bölüm 3--->Balonun Sonu!|   New York Çocukları|Bölüm 3--->Balonun Sonu!| Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 2:04 pm

çok güzel bir konuya benziyo karakter tanıtımı yap acilll
mystery_girl

mystery_girl

MesajKonu: Geri: New York Çocukları|Bölüm 3--->Balonun Sonu!|   New York Çocukları|Bölüm 3--->Balonun Sonu!| Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 3:14 pm

teşekkür ederim.hazırlıyorum, akşama atarım belki.
isis
Admin
isis

MesajKonu: Geri: New York Çocukları|Bölüm 3--->Balonun Sonu!|   New York Çocukları|Bölüm 3--->Balonun Sonu!| Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 3:18 pm

mystery_girl demiş ki:
teşekkür ederim.hazırlıyorum, akşama atarım belki.
yaşasın Very Happy
_b_renesmee_e_
Admin
_b_renesmee_e_

MesajKonu: Geri: New York Çocukları|Bölüm 3--->Balonun Sonu!|   New York Çocukları|Bölüm 3--->Balonun Sonu!| Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 3:50 pm

HAHAHAH begüm sardı sana cansu cyclops

Takippp
mystery_girl

mystery_girl

MesajKonu: New York Çocukları |Karakter Tanıtımı|   New York Çocukları|Bölüm 3--->Balonun Sonu!| Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 6:04 pm

[img]New York Çocukları|Bölüm 3--->Balonun Sonu!| 96f999343505000382399[/img]

Nerissa Walter:Deli dolu, çılgın bir kişiliğe sahip olmasının yanında çok cana yakın ve iyi kalplidir.Zengin bir aileye sahiptir ama bununla hiç mi hiç övünmez hatta övünmekten nefret eder.Ailesi ile birlikte yaşıyor ama o kalkmadan giden anne ve babasına hep kızıyor.Hizmetçilerden nefret ediyor.En yakın arkadaşları Rose, Nate ve Daniel .Çok cana yakın olmasına rağmen tabii ki onun da sevmediği kişiler var.Örneğin, Dixie, Olga, Benjamin, Marcus ve en nefret ettiği kişi Lola.Ve arkadaşları arasında takma ismi Çılgın Kelebek.17 yaşında.Lise 3 te.

[img]New York Çocukları|Bölüm 3--->Balonun Sonu!| V276569[/img]

Rose Melton:Hırçın, bencil ve soğuk bir kişiliği var.Anne ve babasına soğuk davranırken en yakın arkadaşları Nate,Daniel ve Nerissa ‘ya hiç soğuk davranamaz.Onu böyle hırçın yapan ailesi ve yaşam koşulları.Zengin bir aileye sahip değil ve anne babası ayrı yaşıyor.1 tane gerçek 1 tanede üvey kardeşi var.Öz olsun üvey olsun 2 kardeşini de kardeşini sevmez.Annesi ile birlikte kalıyor.Babasını 5 yaşından beri görmemiş.Ve annesinin ona karşı olan ilgisizliğinden dolayı uyuşturucu bağımlısı.Böyle olmasını o istememiş ancak annesinin eve getirdiği bir çocuk onu buna alıştırmış.Kimsenin bağımlı olduğundan haberi yok.Nerissa gibi bela 5li Dixie, Olga, Benjamin, Marcus ve Lola dan nefret ediyor.Gerçi o arkadaşları dışında kimden nefret etmiyor ki!Takma adı Buz Meleği ama ona Buzul Melek gibi saçma bir isimle hitap ediyorlar.17 yaşında.Lise 3 te.

[img]New York Çocukları|Bölüm 3--->Balonun Sonu!| Noahwyle200703142261661[/img]

Nate Paolo:Herkes onu çok iyi kalpli bilir anne babasıda buna dahildir.Ancak Nate in içinde iyilikten eser yok.Onun gerçek yüzü çok şeytanidir.İyi bir insan olmak istese de hiçbir zaman iyi bir insan olmamıştır.Sadece öyle gözükür.Gerçek yüzünü arkadaşları yani Nerissa, Rose ve Daniel dışında kuzeni Lola evet o nefret edilen Lola biliyor.Çünkü Nate in gazabına sadece onlar uğradı.Nate de aynı arkadaşları gibi belalı 5li den nefret eder.Anne babası zengin olmamasına rağmen anne babasından ayrı bir evde Daniel’le birlikte yaşıyor.Çok meraklı bu 2 yüzlü insanın takma adı iyilik şeytanı. 17 yaşında.Lise 3 te.

[img]New York Çocukları|Bölüm 3--->Balonun Sonu!| Images2go[/img]

Daniel Ford:Bu çocuk tam bir mazosişt!Gerçekten de arkadaşları Nerissa, Rose ve Nate dışında herkesin acı çekmesinden çok hoşlanıyor.Kendine de acı çektirmeyi çok seviyor.Defalarca kedisini ısırmış biridir o.Belalı 5liden nefret eden biri olarak kedisine Lola ismini vermiştir.Takma ismi Mazoşist Sarı Çıyan dır.O bu ismi hiç mantıklı bulmaz çünkü isminden çok daha uzundur.Ayrıca saçı bir az sarıysa ne olmuş yani!Küçüklüğünden beri yetimhanede büyümüş olan bu genç 16 yaşında lise 2 deyken Nate sayesinde yetimhaneden kurtulmuş Nate ile ayrı bir eve çıkmıştır. 17 yaşında.Lise 3 te.

[img]New York Çocukları|Bölüm 3--->Balonun Sonu!| V288253[/img]

Lola Paolo:İşte bizim şeytanımız!Zamanında o da bizimkilerdenmiş ancak Marcus a aşık olunca onun için çalışmaya ve her ne kadar kabullenmese de Dixie nin yamağı olmuştur.Bu da arada derin bir savaş başlatmıştır. 17 yaşında.Lise 3 te.

[img]New York Çocukları|Bölüm 3--->Balonun Sonu!| V293323[/img]

Olga Antonenko:Rusçul!O rus kökenli biri.Bu yüzden onun adı rusçul.Aslında iyi biri ama ne yazıkki Dixie nin sağ kolu olmak için yemini var.Daniel i elde etmek için ölüo. 17 yaşında.Lise 3 te.

[img]New York Çocukları|Bölüm 3--->Balonun Sonu!| Victoria039ssecretaskil[/img]

Dixie Jackson:Ares in Kızı.Bizimkilerin değimiyle Ares in Kızı.Onun bu adı almasında 2 neden var.1 çok kötü bir kız.2 Yunan Mitolojisine inanıyor.Nate i ele geçirmek için her şeyi yapmaya razı. 17 yaşında.Lise 3 te.

[img]New York Çocukları|Bölüm 3--->Balonun Sonu!| Normalweasleytwins1[/img]

Benjamin ve Marcus kardeşler:Ahh onlar sanki birbirlrinin klonları.Benjamin ne derse o olur.Marcus asla Benjamin e karşı çıkmaz.Bunun nedeni ondan sadece 1.33 saniye küçük olmasıdır.Onlar İkiz Salaklar. 17 yaşındalar.Lise 3 teler.

Aileleri ve sonradan katılan karakterleri bölüm sonlarında koyacağım Wink

Resimleri bulmamda yardım ettiği için aycan'ıma çok teşekkürler. Like a Star @ heaven I love you

İlk Bölümü Yarın Akşam Koyabilirim.Değişir. Wink
_b_renesmee_e_
Admin
_b_renesmee_e_

MesajKonu: Geri: New York Çocukları|Bölüm 3--->Balonun Sonu!|   New York Çocukları|Bölüm 3--->Balonun Sonu!| Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 1:57 pm

Aferimmm Very Happy
isis
Admin
isis

MesajKonu: Geri: New York Çocukları|Bölüm 3--->Balonun Sonu!|   New York Çocukları|Bölüm 3--->Balonun Sonu!| Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 2:28 pm

vuuuv feci heycanlandım acil yeni bölümmm
mystery_girl

mystery_girl

MesajKonu: Geri: New York Çocukları|Bölüm 3--->Balonun Sonu!|   New York Çocukları|Bölüm 3--->Balonun Sonu!| Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 2:30 pm

Birazdan Koyarım... Wink
Yorum İçin Çok Teşekkür Ediyorum...

En son mystery_girl tarafından Perş. Ağus. 19, 2010 3:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
isis
Admin
isis

MesajKonu: Geri: New York Çocukları|Bölüm 3--->Balonun Sonu!|   New York Çocukları|Bölüm 3--->Balonun Sonu!| Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 2:43 pm

mystery_girl demiş ki:
Birazdan Koyarım... Wink
yaşasın lol!
mystery_girl

mystery_girl

MesajKonu: Bölüm 1--->Gizli Gerçek   New York Çocukları|Bölüm 3--->Balonun Sonu!| Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 2:56 pm

Bölüm 1-Gizli Gerçek
Odanın içinde yankılanan Muse’un sesiyle gözlerini açtı.Yüksek volümlü sesin verdiği telaşla yataktan düştü.Elleriyle yüzüne düşen saçları geri atıp sersemlemiş bir şekilde ayağa kalktı.Yatağına oturdu ve sesin kaynağına baktı.Telefonunun alarmı çalıyordu.Alarmı kapattı ve saate baktı.Okulun başlamasına yarım saat vardı.Onun şu an kafeteryada olması gerekiyordu.Yine Daniel’ın sitemlerini çekmek zorunda kalcaktı.Hızlıca kalkıp üstünü değiştirdi.Eline ilk geçen mavi renkli bir elbise oldu.Hemen onu giydi ve siyah bel kemerini elbisenin üstüne taktı.Lacivert babetleride ayağına geçirdiği gibi çantasını kapıp odadan çıktı.Merdivenlerden inerken bir yandan saç bandını takmaya çalışıyor bir yandanda onu selamlayan hizmetçileri es geçiyordu.Arabaya bindi ve 200 le kökledi.Daha hızlı gitmek isterdi ama o zaman polise yakalanabilirdi.Hoş şu an polise yakalanma şansı hiç yoktu sanki.Okula varıp arabayı park ettiğinde koşarak kafeteryaya girdi.Ve her zaman ki masalarına oturdu.Çok monoton bir şekilde yine en son o gelmişti.
“Yine geç kaldın Ners!Yha Manyak Kelebeğim bir günde uyuya kalma yha!Yine tamı tam-”diye sitemlere başlayan Dan in sözünü kesti Nerissa.
“Off be Mazoşist serçe, yine sitem yine sitem!Bir günde sen sitem etme!”
“Yha o zaman sende geç kalma kızım!Bak bu…Dur bir dk serçe mi?!Hani sarı çıyan dı ya?”
“Arrtık serçe.Sarı çıyanın kısaltması.”
“Ey, geri zekâlı!”
“Hooop!Benim manyak kelebeğimi rahat bırak bakim.Günaydın kelebek…”diye atılı verdi Nate.
“Sizinle uğraşamayacağım ikiz dingiller!Benim buzul meleği yine buz tutmuş.Noldu sana Rose?”
“Koridorlardaki afişeri görmediniz mi?Körler!”diye hışımla bağırdı Rose ama Nerissanın yüzündeki bakışı görünce birden kızgınlığı geçti.
“Yha buzul meleğim benim, kelebekteki manyaklık sanadamı geçti?hangimiz okulun içine girdikte görcez?”Dan bu sözleri söyledikten sonra gülmeye başladı.
“Aman be!Dün akşam okudum bn!Parti varmış.”
“Ne güzeeel!Senin devrelerde buz tutmuş!Bu çok iyi bir şey kızım.”bu Nate in sesiydi.Nate e cevap olarak Nerissa söze girdi.
“Öhöm, Öhöm!Arkadaşım şundaki gözlere bak ne buz tutması yanıyo lan!Çabu bir ambulans çağırın!”
“Hemen!Aaa, dur ambulans ne alaka Nerissa?”şaşkınca Nerissaya baktı Nate in gözleri.
“Ben ambulans mı dedim?İtfaiye olcak o!”
“Yha kesin bi sesinizi!Parti olması problem değil!Partiyi Olga yapıyo.Ve Nate le Dan davetli.Biz değiliz.”
“Kızım yha gitmeyiz yada sizide davet ettiririz.Bişi var sende.Buna kafayı takmazdın sen”diye söylendi Dan ve yerinde rahatsızca kıpırdandı.Bunun üstüne kelebeğimiz hızlıca ayağa katlı ve buzul meleğini yanına çekti.
“Bizim işimiz var siz sınıfa gidin.”dediği gibi hızla arabasına doğru yürüdü.Bir yandanda buzul meleği çekiştiriyordu.Arabaya vardıklarında biri sürücü koltuğuna diğeride yanına oturdu.
“Neyin var?”diye söze başladı kelebek.
“Hiçbir şeyim.Rahat bırak beni!”
“Roza bana söylemiyeceksen kime söyleyeceksin?”
“Kimseye söylencek bir şeyim yok tamam mı?”
“Rose!”
“Tamam.Eğer söylersem benden nefret edeceksin.”
“Hayır!Ne yaparsan yap asla böle bir şey olmayacak.Lütfen!”
“B bak b ben…Ben bağımlıyım.”
“NE?!”
“Böle olacağını biliyordum.Üzgünüm.”
“Yooo.Dur bir dk.Dediklerini sindireyim.Tedavi görüyorsun değil mi?”
“Hayır.Bak bunu konuşmak istemiyorum.Sordun ve söyledim bunun hakkında tek kelime bile duymak istemiyorum anladın mi?Eğer bunu bir kişi bile öğrenirse hayatta üniversiteye gidemem.Yardım kuruluşlarıda buna dahil!”dedikten sonra yaşlar gözüne hücum etti.Nerissa çok şaşkındı ne yapacağını bilemez haldeydi.Az önce Rose un söyledikleri ateş gibi yakmış kavurmuştu içini.Ne yapacağıyla ilgili tek bir fikri yoktu.Öylece oturuyordu.O sırada zil çaldı.Ders başlamıştı ama ne Nerissa’nın ne de Rose’un derse girecek hali vardı.Rose o an kendi ile boğuşuyor etik olanın hangisi olduğunu düşünüyordu?Bunu gizli tutmalı ve uyuştucu kullanmaya devam mı etmeliydi?Yoksa yardım kuruluşuna baş vurup üniversite hayalinin çökmesinimi izlemeliydi?Çok kötü bir çıkmazdaydı.Ama kararı bunun muhakkak gizli kalmasından yanaydı ve Nerissa’ya güveniyordu. Sonunda Nerissa bir haraket etmeyi ve vucuduna hükmetmeyi başardı. Allahtan sürücü koltuğuna o oturmuştu.Arabayı çalıştırdı ve ilk bahar yağmuruyla ıslanan asvaltta tereddütsüzce 200 le ilerledi.
“Nereye?”diye sordu Rose ama en ufak bir merak duygusu uyanmamıştı içinde.
“Görürsün!”diye çıkıştı Nerissa ve daha da hızlandı…

Yorumlarınızı bekliyorum...
Kısa olduysa çok özür dilerim diğer bölümleri daha uzun tutacağım...
İkinci bölümü yi yarın koymayı planlıyorum ama akşama hazırlayabilirsem akşamda koyabilirim.Bu sizin değerli görüşlerinize kalmış bir şey...
Elbise resimlerinide koymamı istermisiniz?
Ve son olarak yeni bölümler geldikçe mesajla haberdar edyim mi?İstermisiniz?
Yorumlarınızda belirtirseniz çok sevinirim...
Öpüldünüz...

En son mystery_girl tarafından Perş. Ağus. 19, 2010 3:21 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
isis
Admin
isis

MesajKonu: Geri: New York Çocukları|Bölüm 3--->Balonun Sonu!|   New York Çocukları|Bölüm 3--->Balonun Sonu!| Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 2:59 pm

1
çok güzel bölümdü
acil yeni bölüm istiyorum
süperdi
yeni bölümgelince haber verirsen sevinirim
mystery_girl

mystery_girl

MesajKonu: Geri: New York Çocukları|Bölüm 3--->Balonun Sonu!|   New York Çocukları|Bölüm 3--->Balonun Sonu!| Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 4:13 pm

isis demiş ki:
1
çok güzel bölümdü
acil yeni bölüm istiyorum
süperdi
yeni bölüm gelince haber verirsen sevinirim
teşekkür ediyorum canım.
yeni bölümü yarın koymayı planlıyorum.Koyunca öm atarım.
mystery_girl

mystery_girl

MesajKonu: Bölüm 2- Tavan Arası   New York Çocukları|Bölüm 3--->Balonun Sonu!| Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 10:14 am

Otobandan çıkıp tenha bir yola saptılar.Biraz ilerlediler ve Nerissa arabayı yolun kenarına çekti.İkisi de burayı çok iyi biliyordu.Ne zaman çaresiz olsalar ve ya bir şey olsa hemen buraya gelirlerdi.Burası onların yeriydi.Kafa dağıtmak için bardan çok daha iyi bir çözümdü.Ormanın içinde sessizce ilerlediler.Uzunca bir süre yürüdükten sonra oraya vardılar.Ormanın bittiği ve bir otlağın başladığı yere.Bu otlağa benzeyen yerde küçük bir şelale vardı.Onlar için çok rahatlatıcı bir yer.Yere oturdular.Çimler ıslaktı ama onlar yağmur altında burada oturmayı çok seviyorlardı.Rose Nerissaya yaslandı ve önün deki huzurlu manzarayı seyretti.Nerissa bir süre sonra telefonunu çantasından çıkardı ve bir numara çevirdi.Sırılsıklam olmuşlardı ama bundan çok memnundular.
“Alo, Dan kayıp şelaleye gelin.Hemen!”diye komut verdi genç kız telefonu açan kişiye.Ve bunu söyler söylemez telefonunu kapattı.Gözlerini yumdu ve temiz havayı içine çekti.İkisi de hiç konuşmadılar aynı zamanda hiç düşünmediler de. Sadece huzur…Sonra ormandan çıtırtılar geldi.Tabii ki Dan ve Nate geliyordu.Rose geri çekildi ve arkasını döndü.Gelenlere baktı.Gülümsedi.Nate ve Dan geldiler ve Nerissa nın yanına oturdular.Nate tam bir şey demek için ağzını açmıştıki Nerissa eliyle onu susturdu.Nerissa boğazını temizledi ve olanları anlattı.O bitirdiğinde Rose söze girdi.Ormanda yürüdüklerinde ağlamayı bırakmıştı ama tekrar gözleri doldu.
“1 hafta önce cumartesi günü evde oturuyodum.Hani sizin ödev yapdığınız benimde gelmediğim gece.Annem her zamanki gibi işteydi.Ama sonra erken döndü.Yanında Felix vardı.Annem ‘Bu gece ben olmayacağım Felix le kal.Evde dışarı çıkmayın sakın.’ Dedi ve gitti.Felix de otururken içeceğime hap katmış.Bir den sızı verdim.Sabah uyandığımda ise bağımlıydım.Anneme anlatmaya çalıştım ama dinlemedi bile!Felix e gelince bana bir adres bırakmış ve ortalıktan kaybolmuş!Ordan alıyorum.Eğer tevi olmaya kalkarsam…Yapamam işte yapamam.Üniversiteye gitmeliyim.”
“Bak eğer tedavi olmazsan, daha kötü olur.Er geç anlayacaklardır.Ama eğer tedavi olmak için MBYK na başvurursan onlar sana yardım edebilirler.Her hangi bir kuruluş yada hastane değil sadece MBYK gizli tutar bunu.Lola da gitmiştiii…Bir zamanlar.Orta sondayken.Ama bunu kimse öğrenmedi ailelerimiz bile.” Diyerek son sözü söyledi Nate.Ve konuyu kapattılar.Hepsi çimlerim üzerine uzandı.Yağmur yavaş yavaş diniyordu ve güneş arkasında kırmızı bir gök yüzü bırakarak batıyordu.Öylece saatlerce yattılar akşam olana kadar hiç konuşmadan hiç sıkılmadan.Sonunda Nerissa ayağa kalktı ve
“Hadi kalkın ıslak kedilerim.”dedi.Herkes huzurlu bir şekilde kalkarken Dan Nerissa’ya cevap verdi.
“Şu cix isimleri nerden buluyordun bilmiyorum kelebeğim ama benim çok güzel haberlerim var.”deyip bir cevap bekledi.Ama kimse bir şey söylemeyince devam etti.
“Yarın gece partiye gidiyoruz.Yarın Cumartesi çünkü.Bu gecede alemlere akalım bara gidelim. Yarın öylene kadar uyur sonra alışveriş yapar en nihayetinde de partiye gideriz.Dur yanlış söyledim MASKELİ BALO!”Toprak zeminde yavaşça ilerlediler.Sesizce.Nerissanın arabasına geldiklerinde Dan
“Biz yürüyerek geldik.Dur koşarak.Yani kısacası sizle geliyoruz.”dedi.Nerissa ise başını salladı.
“İçmeden önce arkadaşlar, şunu söylemeliyim ki yemek yiyelim.Şahsen dün akşam 4 den beri bir şey yemedim ve saat 10.Açım ve aç karnına içersem gereğinden fazla çarpar.”diyede ekledi.Cevabı yine Dan verdi
“ Chevy Sills’a”dedi ve arabaya bindiler.Üzerleri artık kuruydu.Orada oturdukları saatler boyunca kurumuştu.Nerissa arabayı doğru şehrin içine sürdü.66. caddeyi geçtiklerinde diroksiyonu bırakıp ellerini çırptı.Ve konuşmaya başladı.
“Tamam biliyorum şu öğrendiklerimiz hepimize ağır geldi ama bu şekilde yas tutmamız şaçma.Düşündüm de şu son 12 saat içinde çok garip davrandık.Bu konuyu kapatın unutalım.Ben Rose için MBYK ya başvururum.”
Bu sözlerin üzerine hareketli bir müzik açtı.Katty Pery-Hot’n Cold.Aow?!O ne zaman radyosuna cd takmıştı ki?Haberi bile yoktu.Bu şarkının üstüne herkesin neşesi zoraki de olsa yerine geldi.Chevy Sills’a vardıklarında hemen içeri girip bir masa buldular.Oturdular ve gülüşerek yarın ki maskeli balodan söz ettiler.Rose’un süprizi hala unutulmamıştı ama bunun yarattığı travmadan çabucak kurtuldular.Yemeklerini bitirdiler ve hızla ordan çıktılar.Yürüyerek Bara gittiler ve koltuk bulup oturdular.İçmeye başladıktan biraz sonrasını kimse hatırlamıyordu…

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

Nerissa gözlerini açtığında etrafına bakındı.Yanında Rose vardı.Ve onun yanında Nate.Ayak ucunda da Dan yatıyordu.Odasındaydı.Dün gece barın barmen i onları taksiye atmış ve buraya yollamıştı.Çünkü onları tanıyordu.Buraya gelince de lanet olasıca hizmetliler onları buraya çıkartmıştı.Başı deli gibi zonkluyordu ama o alışıktı.Arkadaşlarını uyandırmamaya çalışarak banyoya girdi.Duş aldı ve üstüne temiz kıyafetler giydi.Odasından çıkıp aşağı kata indi.Hizmetçilere kahvaltı hazırlayın diyip yukarı çıktı.Küçüklüğünden beri tavan arasına çıkması yasaktı ama orda annesinin muhteşem maskeleri ve balo elbiseleri vardı hepside son modaydı.Onları almak için çatı katına çıkması annesini sinirlendirmezdi.Orda o moda eserleri dururken ne diye elbise alsın ki?Tek kelime etmeden tavan arasına çıktı.Annesi belli ki burayı temizletiyordu.Çükü temizdi.Tavan çok alçak olduğundan dizlerinin üstüne çöktü.Ve dolaba doğru ilerledi.Tabii ki dolapta çok alçaktı.Derken bişiye takıldı.Eski kalın bir kitaba.Yere oturup kitabı eline aldı ve içini açtı.Bu onun geçen sene ki günlüğüydü.Arkadaşlarıyla geçirdiği her gün saniye saniye yazılıydı bu defterdi.Yüzüne bir tebessüm yerleştirdi ve Lola’nın olduğu bölümlerden birini açtı.Kayağa gittikleri günlerdendi.Ne güzel eğlenmişlerdi.Ama Lola onlara ihanet etmemiş miydi?Etmişti peki onu affedebilir miydi?Eskiden olsa kesinlikle hayır derdi ama şimdi eft diyebilirdi.Bu gün Lola ile konuşmalıydı.Onun arkadaşlığını özlemişti.Aslında düne kadar ondan nefret ederdi ama işler değişmişti.Bunun nedeninin Rose olduğu açıktı.Ama Rose dan vaz geçmeyi hiç mi hiç istemiyordu!Birden saate baktı.Off 4 mü?O saate kadar harbiden uyumuş muydu?Birden biri ona seslendi oda hemen yıpranmış günlüğü kapadı.Tabii içinden kayak merkezinde çektikleri resmi almayıda unutmadı.Resmi cebine tıkıp kitabı kenara koydu ve dolaba giderken
“Burdayııım.Gelin.” diye bağırdı.Arkadaşları hemen yanına geldiler.Ve Nerissa dolabı açınca olayı anladılar.sırayla:
da-“Harika bir şey bu kelebeğim…”
na-“İnanmıyorum, elbiseve maskeler süper ama erkekler için sadece takım elbiseler var…”
ro-“Süper şeyler bunlar.Buz mavisi takım benim!”tepkilerini verdiler.Nerissa dolabı karıştırdı ve kırmızı bir takım şeçti süper güzeller vardı ama o kırmızı rengi severdi.Erkeklerde seçim yapınca kahvaltıya indiler.Gülüşerek biten bir kahvaltıdan sonra giyinmek için yukarı çıktılar.Daha kuaför’e gitmeliydiler…Çok iş vardı…

Flood için çok özür!
isis
Admin
isis

MesajKonu: Geri: New York Çocukları|Bölüm 3--->Balonun Sonu!|   New York Çocukları|Bölüm 3--->Balonun Sonu!| Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 9:17 pm

ben bir mail özürlü olarak sorry
neyse
bölüüm harikaydı
açıkçası süper ve uzun yazıyon
yeni bölüm istiyom
yorum yazamazsam özür nedenimi biliyon
çok öptüm
mystery_girl

mystery_girl

MesajKonu: Geri: New York Çocukları|Bölüm 3--->Balonun Sonu!|   New York Çocukları|Bölüm 3--->Balonun Sonu!| Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 9:20 pm

isis demiş ki:
ben bir mail özürlü olarak sorry
neyse
bölüüm harikaydı
açıkçası süper ve uzun yazıyon
yeni bölüm istiyom
yorum yazamazsam özür nedenimi biliyon
çok öptüm

tşk edrm bebem.
yorum için saol.yb şinciik.
mystery_girl

mystery_girl

MesajKonu: Bölüm 3-Balonun sonu!   New York Çocukları|Bölüm 3--->Balonun Sonu!| Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 9:25 pm

Arabayı ilk bulduğum yere park ettik ve kahkahalar atarak arabadan indik.Balonun yapılacağı mekana doğru yürürken gözler bizim üstümüzdeydi.Yükselen kahkaha sesleri mi yoksa balo kıyafetleriyle süslenen güzelliklere mi bakıyorlardı orası meçhul.Mekanın içine girdiklerinde kahkahalarını yavaşça kestiler ve uzun masada yer bulup oturdular.Erken gelmişlerdi henüz 20-25 kişi vardı ama yavaş yavaş doluyordu.Konuşmaya başladılar.Mekandaki müzik öyle yüksektiki birbirlerini zor duyuyorlardı.Aynı bir bar gibiydi.Ama burası çok daha büyüktü aynı zamanda masalarda bir bar için fazla şık ve uzundu.Hala kahkaha atmak istiyolardı ama zaten yeterince ses vardı.İçerisi doluyordu artık okulun yarısı buradaydı.Nerissa kim var kim yok diye bakınırken ir yandanda konuşuyordu.
N“Kimseyi çıkaramıyorum yha!”
R“Bu sadece sana has bi durum mu sanıyosun knk?”
Na“Of yha!Sölemeyi unuttuk bu baloda asıl amaç o kimseyi tanıyamamak.Şu an herkesin tek olmasının tek nedeni bu işte!Maskeler bu işe yarıyo.Gece başlayınca içecek ve kör kütük sarhoş olacaksın sonrada tanıyabildiğinle kimi tanıyabilirsen ve ne yapmak istersen.2 kural var kimseyi tanıma ve sarhoş ol.”
R“O zaman dağılıcaz değil mi?”
D“Aynen öle yapcaz ve tek bişi daha sölicem çenenizi kapalı tutun!”
Ne“Tanrı aşkına!Oğlum kafayımı yediniz siz?Burda hiç tanımadığımız kişiler var ayrıca 1. Sınıflarda var!”
Na“Asıl eğlence o ya sabah kalktığında karşındakini tanımayacaksın!”
D“Süper olur!Gözlerini açıyosun ve BOM!1. sınıflardan bir kızlasın.Berbat!Bol şans arkadaşlar.”
Dedikten sonra erkekler gitti.Kızlarda çaresiz barmen e gidip içmeye başladılar.Gülüp ne olacağını düşündüler.Kendilerinden küçük biriyle yatmak son derece ucubelik olurdu.Iyk!Bir kaç bardaktan sonra bu balo tarzı şeyin iyi ve eğlenceli olacağını düşünmeye başladılar.Ve ayrıldılar…
İŞTE GECE BAŞLIYORRR…
Nerissa Rosedan ayrıldıktan sonra tamı tamına 14 bardak daha içti!Bira, şarap, votka hatta votka sek bile içti.O alışıktı midesini bozmazdı ama akol tabii ki de onu fena vuruyodu.Yaptığı hiçbir şeyi bilinçli yapmıyodu.Ve yanında kimse yokken kahkaha atıyodu ama zaten istenen buydu. Çevresindekilerinde ondan bi farkı yoktu hani. Birileriyle bir şeyler konuştu.Ama ne konuştu?Fikri yok.Sonunda kendini birinin kucağına attı.Kim di en ufak fikri yoktu.Hatta bir kız bile olabilirdi.Ama o bunu düşünemiyordu. Yüzüne baktı karşısındaki gencin ve erkek olduğuna kanaat getirdi.Sanki karşısındaki daha mı ayıktı?Olabilir!Çocuğa sarıldı ve gözlerini yumdu.Sonra gözlerini açtığında yataktaydı.Odaya çıkmışlardı.Nasıl çıkmışlardı bilmiyordu.Saat kaçtı?3 mü?4 mü?Ne önemi varki yha!Üstündeki genç kimdi?Yüzüne bakmaya çalıştı ama yararı olmadı çünkü önünü göremiyordu.Güldü ve kendini gecenin akışına bıraktı.Aynı diğerleri gibi.Rose ve Nate gibi.Dan gibi ve ya!Dan karşısına çıkan ilk kızla odaya çıkmıştı tabii içmişti ve sarhoştu kucakladığı kızın kim olduğunu çözemedi.Tüm dikkatini düşmeden yürümeye ayırıyordu çünkü!Rose ise 10 bardak falan içmişti ve önüne gelenle öpüşüyordu.Hatta size bir sır vereyim bir ara Melinda ile yani 2. Sınıfların ineği ile bile öpüştü ama onu Troy sanıyodu!Troy a zaafı olduğunu yeni anlıyordu ama hatırlayacakmıydı o geceyi hiç bilmiyordu.4. sınıfların en yakışıklı çocuğunu 2. Sınıfların ineğk kızı ile karıştırdı!İçkili olmanın zararları.Bi ara 5-6 tane bluemoon u da içmişliği olduğundan iğice azmıştı ve kimseyi tanımıyordu.Geçin Melinda ile öpüşmeyi 1. Sınıflardan en güzel kızına ‘hadi yatalım’ bile demişti.Allahtan bir facia yaşanmadan kız karşısındakinin kim olduğunu anlamıştı.Sonunda Rose da birini buldu ve kendini ona bıraktı.Ama odaya çıkmamışlarda çocuk onu arabaya bindirdi.Hiç takmadı olayı sabah anlayacağını umuyordu.Kafasını koltuğa yaslayıp gözlerini yumdu.Ve bir gümbürtü koptu.Gözlerini bile açamadan bilincini kaybetti.Bilincini kaybetmeden önce son duyduğu bir çığlıktı.Aslında 1 den fazla çığlık.Uyumaya başlayalı yarım saat olmuştu.Araba yarım saattir 200 le gidiyordu.Ama Rose un ne arabanın içinde kaç saat kaldığından haberi vardı ne içindeki azmış kadından ne de neler olduğundan.Aynı balodakiler gibi.Baloda herkes odalara çekilmişti.Çok az kişi ordan ayrılmıştı.Dixie balodaydı ama tek yudum bile içmemişti hain planları içindeydi.Boş balo salonunda yukariki katlardan gelen inleme seslerini hiçe sayarak planını anlatıyordu.
“Unutmayın kızlar Rose ve Troy un kaza yapma olasılığı çok yüksek.Bu yüzden dua edin Troy arabayı hızlı kullanmayı akıl etsin.Ve kaza yapsınlar.Ozaman Rose’un uyuşturucu kullandığını bizim söylememize gerek kalmaz.Hin olmayız.”
“Ama hain olduğumuzu sen söylemiştin Dixie!”
“Kes sesini Olga, Rusların özelliğimi bu salaklık?Nese konuşmayın ben konuşuyorum.Kızlar, Dan le Nerissa salağınıda odaya yolladım.Birlikte.-Şoke olmuş 2 çift göze bakıp güldü.-Onlar yatarken bende bu grubu ayırmanın ve onların yerine okulda hüküm sürmenin tadını çıkaracağım.Aaa bu arada Nate e gelince o arada kalmalı değil mi?Balo başlarında onu buldum ve içmesine izin vermedim.Bir kaç kadeh içmiş olsada dediklerimi unutması imkansız!Ona her şeyi söyledim.Hemde hepsini!Ve eğer susmazsa ona bütün bildiğim sırları yayıcağımı söyledim.Şu salakların arasını bozup onları başka şeirlere yollamalıyım.Ondan sonrapütün sırlarını reklam yapacağım…Ve şuçlamalar…Kaderleri benim elime bağlı!Rose’un annesiyle konuşup ondan tek bir imza alcam gerekirse yalanla ama imzayı alıcam ve Rose’u Utah’a İslah evine göndericeğim.Nerissa olaylara dayanamayacak bende onun aklını çelip onu ABD ye göndericeğim.2 salak adama gelince onlar bizim olacak! ”
“Vaaayyy!Eee şey Dixie sen harika bir plan yapmışsın ama Marcus??”
“Onlar senin en iyi olduğunu anlayacaklar güzelim…Lolacığım…”
Boş kalmayı başaran odalarda onlarda uykuya daldılar…Lisa halkı sabah gözlerini açtığında hiçbir şey aynı olmayacaktı bu gece yapılan hatalar hayatları değiştirecekti.Lola çaresizce aşkına kavuşmayı bekliyordu.Ve eski arkadaşlarını çok özlemişti.Dixie bunu biliyordu ve onun içinde harika(!) planları vardı.Acı verici…Dikkat etmelisin Dixie şeytanın sağ kolu olabilirsin ama şeytan da aynı senin gibi givenilmezdir.Sadık değildir.

Kısa bir bölüm oldu çok özür dilerimm.
Ayrıca flood içde çok sorry!
isis
Admin
isis

MesajKonu: Geri: New York Çocukları|Bölüm 3--->Balonun Sonu!|   New York Çocukları|Bölüm 3--->Balonun Sonu!| Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 9:37 pm

kuzu süper bölümdü
attığın fotolarda harikaydı
okadar içkiyi içsem beni tuvalette kusuyo bulurdunuz
yada içki komasına girerdim
öle bi koma varmı acaba
bence hiç kısa değildi
gayet uzundu
çok hoşuma gitti
yehu ilk bölüm benim
ehehehe

New York Çocukları|Bölüm 3--->Balonun Sonu!|
1 sayfadaki 1 sayfası