Twilight Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

twilight fan club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

KRISTEN’DEN NEFRET EDENLERİNE CEVAP : BEN MİNNETSİZ DEĞİLİM

2 posters
YazarMesaj
yerli_sharpey
Admin
yerli_sharpey

KRISTEN’DEN NEFRET EDENLERİNE CEVAP : BEN MİNNETSİZ DEĞİLİM Empty
MesajKonu: KRISTEN’DEN NEFRET EDENLERİNE CEVAP : BEN MİNNETSİZ DEĞİLİM   KRISTEN’DEN NEFRET EDENLERİNE CEVAP : BEN MİNNETSİZ DEĞİLİM Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 2:25 pm

KRISTEN’DEN NEFRET EDENLERİNE CEVAP : BEN MİNNETSİZ DEĞİLİM Kristenstewart1s

Gerçekten nasıl olur da Kristen Stewart’a hayran olunmaz?

Twilight’ın bebeği Haziran ayının Elle dergisinin kapağını süsleyecek ve hala hakkında olumsuz düşünceler söylenmeye; bloglarda olumsuz yazılar yazılmaya devam ediyor.

“ İnsanlar benim mutsuz ve berbat birisi olduğumu söylüyorlar.” diyor dergideki röportajında “Hayır ben mutsuz birisi değilim ama insanlar beni bu şekilde görüp bağırıyorlar. Bazen gerçekten kendimi ağlamamak için zor tutuyorum. Bu gerçekten insanlar tarafından size yönlendirilen çok kötü bir enerji.”

Bunu çokça kereler bir ilk elden gördük. Örnek olarak The Yellow Handkerchief galasında Stewart’a ve onun menajerine gerçekten de “buradan defolup gidin” diye bağırıyorlardı. Bazen durum gerçekten de kontrolden çıkıyor.

“Benim minnetsiz birisi olduğumu söylemelerinden gerçekten nefret ediyorum ve hiç değer vermediğimi söylemelerinden; çünkü ben gerçekten çok değer veriyorum. Hatta öyle ki benden daha çok değer veren birisini tanımıyorum bile.” diye ateş püskürüyor Kristen.

İşin aslı bunu söyleyenler orada bir insan olduğunu unutuyorlar. Çekim arkalarını izleyin; fotoğraf çekimlerinin arasında çekim ekibiyle birlikte nasıl kıkırdayarak eğlendiklerine bakın. Bu kadar sert olmayın; biraz gevşeyin millet!

“Bir ödül almak üzere falan sahneye çıktığımda insanlar benim gergin, rahatsız ve garip olduğumu söylüyorlar. İşin komiği ne biliyor musunuz öyleyim ama onların kullandığı kötü anlamlarda değil. ” diye anlatıyor Elle dergisine Kristen.

Hazır rahatsızlık demişken neden hala Robert Pattinson ile ilişkisi olduğunu itiraf etmediğine dair bir fikriniz var mı? Eminim vardır.

Bu makaleyi yazan kişinin notlarına baktığımızda Kristen’in Kindle’ında Bel Ami’nin bir kopyasının son zamanlarda indirilmiş olduğunu öğreniyoruz. İnanılmaz öyle değil mi? Ama bu röportajın beklediğiniz şekilde “Biz birlikteyiz” şeklide bir röportaj olduğunu düşünmeyin.

“İlişkilerim hakkında konuşarak onları asla ucuzlaştırmam.” diye cevap veriyor Kristen. “İnsanlar bana kiminle birlikteysem açıklamamı ve milletin dilinden kurtulmamı öneriyorlar. Ama ben biliyorum ki öyle olmayacak. Detayları isteyecek daha detay sorular soracaklar.”

Biz mi? Asla! Ama bu açıklamadan anlaşılan Kristen birisiyle çıkıyor ve biz hepimiz biliyoruz ki bu kişi Micheal Angarano ya da Dakota Fanning değil.

Ama Kristen için kötü düşüneneler bu makale onu sevmenizi sağlamaz mı?
https://twilightbellaedward.yetkin-forum.com
_b_renesmee_e_
Admin
_b_renesmee_e_

KRISTEN’DEN NEFRET EDENLERİNE CEVAP : BEN MİNNETSİZ DEĞİLİM Empty
MesajKonu: Geri: KRISTEN’DEN NEFRET EDENLERİNE CEVAP : BEN MİNNETSİZ DEĞİLİM   KRISTEN’DEN NEFRET EDENLERİNE CEVAP : BEN MİNNETSİZ DEĞİLİM Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 5:03 pm

İmkanı yok!!

KRISTEN’DEN NEFRET EDENLERİNE CEVAP : BEN MİNNETSİZ DEĞİLİM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rob sordu Kristen cevapladı.
» Robert Kristen'i özlüyor
» Robert pattinson : kristen'de bir vahşilik var
» Kristen'e sorduk : kim daha iyi öpüşüyor ?
» Kristen:Robert remember me'de oldukça cesur