Twilight Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

twilight fan club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Taylor Lautner Parade Röportajı

YazarMesaj
yerli_sharpey
Admin
yerli_sharpey

Taylor Lautner Parade Röportajı Empty
MesajKonu: Taylor Lautner Parade Röportajı   Taylor Lautner Parade Röportajı Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 2:33 pm

Taylor Lautner Parade Röportajı Taylorlautner9x

Taylor Lautner Twilight Serisinin üçüncü filmi olan Eclipse’de de uğruna ölünesi karın kasları olduğunu ispatlamak istercesine yine üstsüz olacak. Üçüncü kez seksi kurt adam Jacob’ı oynamak Taylor’ı Edward ve Bella’nın aşkının ortasına itti ve sonunda Kristen Stewart’ı öpme fırsatını verdi. Taylor, Parade.com muhabirimiz Jeanne Wolf'a neden bu aşk için daha ileriye gitmekte istekli olduğunu anlattı.

Aşkın için savaşmak

Sanırım Jacob’ta hayran olduğum şeylerden birisi de istikrarlı oluşu. O yoluna devam ediyor ve inandığı şeyler için kavga etmeye hazır. Bir kız uğruna bu kadar kavga etmeniz için onu gerçekten çok sevmeniz lazım. Sanırım ben de Jacob’ın Bella’yı sevdiği kadar birisini sevecek olursam tıpkı onun gibi davranırım. Ama tabi o bir aşk üçgeninin içerisinde ve bunun kıskanılacak bir tarafı yok.

Gerçek hayatta romantik olmak

Bu soruya en doğru cevap verecek kişi ben miyim bilmiyorum. En sevdiğim filmlerden birisinin “Notebook” olduğu düşünülecek olursa sanırım biraz romantiğim. Bir, iki çiçek vermişliğim vardır. Ama ben akşam dışarı çıkıp çok uçuk müsrifçe bir gece geçirmektense sadelikten hoşlanırım. Sadece birbirinle konuşmak bile yeterlidir. Sanırım bence hediyeler ve çiçeklerdense romantizm kalpten gelen sözcüklerle konuşarak yapılır.

Bella’yla olan büyük öpücük

Jacob çok uzun süredir bu anı bekliyordu. Bu garip değil sadece değişikti. Sanki Kristen ile öpüştük, sonra o geri çekildi ve suratıma birkaç saniye baktı ve “Taylor, biz öpüştük” der gibi ve ben de “evet öyle oldu” der gibiydik. Evet sanırım tam da böyleydi. Benim açımdan Robert Pattinson’dan nefret ediyormuş gibi davranmak çok daha zordu. O ve ben iyi arkadaşız ve o iyi birisi. Benim ondan nefret etmem için onun biraz sert davranması gerekiyordu. Birbirimize bağırırken yüz ifadelerimizi sabit tutamadığımız için o kadar çok sayıda çekimi mahvettik ki..

Vücudunu güzel bir görüntüde tutmak

Bu sağlıklı ve aynı zamanda bir süre sonra da bağımlılık haline geliyor. Bu kasları yapmak için sürekli olarak spor salonuna gitmeli ve çalışmalısın. Ve tabi sağlıklı yemek yemek de iyi. Ama şanslıyım ki arkadaşlarım o kadar fazla umursamıyor. Onlar benim üstsüz ve minik kot şortlu halimle dalga geçiyorlar. Bu kesinlikle çok iyi, bu beni sürekli olarak aynaya bakmama engel oluyor.

İki ayrı dünya

Sokakta yürürken insanların beni görüp çığlık atmaya başladıkları bir dünyada yaşıyorum. Ama aynı dünyada daha öncesinde nasılsam öyle yaşamaya devam ediyorum. Tıpkı eskisi gibi eve gidiyor ve ailem ve arkadaşlarımla vakit geçiriyorum. Genellikle çalışmıyorsam bir şey yapmıyorumdur. Televizyon izlemeyi seviyorum.

Lise yıllarını hatırlamak

Belli bir grup arkadaşı olan ve sürekli onlarla vakit geçiren bir çocuk değildim. Daha ziyade çok büyük bir arkadaş çevresi bulunan ve hepsiyle bir şekilde takılan birisiydim. Biliyorum biraz garip ama ben genel olarak insanları seven ve yeni kişilerle tanışmayı seven birisiyim.

Kurt adam kostümü olmadan aksiyon

Aktör olarak kendinize meydan okumalı ve çok farklı rollerde yer almalısınız. Bundan sonrasında ben Alfred Molina, Sidourney Weaver, Maria Bello ve Jason Isaacs ile Abduction’da yer alacağım. Boks yapmalı ve dövüş antrenmanları yapmalıyım. Ayrıca motora binmeyi öğrenmeli ve sanırım biraz da yüzme egzersizleri yapmam gerekecek. Yani toplamda çok yoğun olacak. Bir sürü dublör işi olacak ve ben bunlar için çok heyecanlıyım.
https://twilightbellaedward.yetkin-forum.com

Taylor Lautner Parade Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ashley greene ok dergisi röportajı
» TayLor :ashLey çok çekici
» Dakota Fanning ropörtajı
» jackson rathbone ile mtv röportajı
» ashley grene röportajı