Twilight Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

twilight fan club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ashley grene röportajı

YazarMesaj
isis
Admin
isis

ashley grene röportajı Empty
MesajKonu: ashley grene röportajı   ashley grene röportajı Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 6:22 pm

Beyaz perdede boy gösteren Twilight yeniyetme bakire vampirleriyle bu kuşağın baş tacı ettiği bir film oldu. Ama ağır medya bombardımanından olsa gerek, Ashley Green’in cezp edici gözleri filmi bir anda gönül çelen kült haline getirdi. 22 yaşındaki Florida’lı bu fişek gibi hatun, tüm vampir filmlerinin en cadısı olmaya aday. İşte karşınızda Ashley…

İlk büyük bütçeli yapımın aynı zamanda Twilight Saga’nın dörtlemesi olacak. Turnayı gözünden vurdun diyebilir miyiz?
Şükürler olsun ki böyle bir fırsata kavuşmuş durumdayım. Canlandırdığım karakter Alice’e bayılıyorum. Çok tatlı, seksi ve katil! Bana söylenen her şeyi havalı olsun diye üzerinde en az bir dakika düşünerek oynuyorum. Çünkü aniden her yerde Twilight blog’ları türemeye başladı ve fanlar ellerinde fotoğraf makineleriyle peşime düştüler. Ve TV haberlerinde çıktığımda apışıp kaldım. Akabinde hakkaten sinirlerim gerilmeye başladı.

Baskı ha?
Trafik kazası geçirmiş gibiydim. Bu benim ilk büyük olayımda ve yüzüstü bırakamayacağım devasa bi fan kitlesi oluştu. Ayıca Alice’in rolü ikinci ve üçüncü filmlerde artıyordu. Ben de ilk filmimde iyi iş çıkartırsam serinin devamında kalabileceğimi ümit edip durdum.

New Moon bu ay sinemalarda ve sen çoktan üçüncüsü “Eclipse”in çekimlerine başladın; üstelik de yeni filmde artık milleti tekmelemeye de başladın.
Kesinlikle, Eclipse’de dövüş sahnelerim var. Eğitmenim bana MMA dersleri veriyor. Çok havalı. Ama gerçek bi kavgaya karışsaydım pis dayak yerdim her halde.

Harika bi vücudun var ve herkesle baş edebilecek gibi görünüyorsun.
Teşekkürler. Ama gerçekten işler gelişiyor ve filmde birilerinin kıçını tekmelemek için çok profesyonel bir ekiple çalışıyorum. İşin aslı biraz Taekwon do bilirim ve bu tarz şeylere biraz alışığım ama söz konusu MMA olduğunda milleti yerden kazıyacak hale getirmem gerekiyor.

Paparazzi’ler köşe bucak seni izliyor. Köpeğini ne zaman dolaştırmaya çıkarsan peşindeler. Çılgınca olmalı…
Köpeğim pek çok star’dan daha ünlü. Eminim ki Hollywood’takilerden bazıları “Herhangi bi dergide görünebilirim ama acaba yan karede Ashley’in köpeği (Mario) de olacak mı?” diye içinden geçiriyordur. Kesin kafaları karışıyordur.

Hiç paparazzi’lerle dalaştın ya da ertesi günkü başlık üzerine bahse girdin mi?
Tabii ki! En dalga geçtiğimiz şeylerin başında gelir. Örneğin Vnessa Hudgens’la konserdeydik ve tüm gece birlikte dans ettik. Tabii ki orda fotoğraf ve videolarımızı çeken birileri vardı. Benim tahminim “Yarınki manşetlerde en iyi arkadaş olduğumuz hatta lezbiyen olduğumuz ve birlikte skandal fotoğraflarımızın internete düşeceğinin an meselesi olduğu” yönündeydi.

Ee?
Beklendiği gibi oldu. Hepsi bir ağızdan şöyle dedi: “Ashley ve Vanessa yeni kankiler. Acaba ne konuşuyorlar? Belki de fotoğrafları hakkında…”

Lezbiyenlik atlandı yani
Evet. Başlıkları tek tek inceledik ama hiçbiri sevgili olduğumuzu yazmamıştı. Biraz üzüldük doğrusu.

Hakkaten iyiymiş
Beni yanlış anlamayın, insanlardan “Ashley, sen yeniyetme kızlar için bir rol modelsin” cümlesini duymak önemli. Ama anlaşılmayan şu: Size bu yafta yapıştırıldığında, insan olduğunuzdan dolayı yaptığınız her hangi bir yanlışta hemen kötü ilan edilmeniz.

Çocuksu Harry Potter tayfasıyla kapışsaydınız seksi vampirlerin şansı ne olurdu?
Kavga ediyor olsaydık kıçlarını tekmelerdik.

Karakterinizin vampir bir sevgilisi var. Rolünüz icabı hiç vampir seksi nasıl olurdu diye kendi aranızda konuşuyor musunuz?
Kesinlikle. En iyi seksi 100’le çarptığımız zaman vampir sevişmesinin zevkine ulaşılabileceğinde hem fikiriz.

Sırada ne var? Yetişkinler için özellikle?
James Bond filminde oynamak istiyorum. Harika olurdu.

Bond kızı olmak istiyorsun öyle mi?
Kesinlikle! Eğer şimdiki işlerimde ve MMA dövüşünde yeterince iyi olursam işe yarayabilir.

Dövüş eğitimindeki motivasyonunuz bu mu?
Kesinlikle! Bu beni devam etmeye zorluyor çünkü çalışmaktan nefret ediyorum. Sete girdiğimde kendimi hep bir Bond filminde yüksek binalardan atlarken seksi aksiyon sahnelerinde hayal ediyorum.

Alıntıdır

ashley grene röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ashley greene ok dergisi röportajı
» Dakota Fanning ropörtajı
» jackson rathbone ile mtv röportajı
» Taylor Lautner Parade Röportajı
» ashley greene