Twilight Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

twilight fan club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ashley greene ok dergisi röportajı

YazarMesaj
isis
Admin
isis

ashley greene ok dergisi röportajı Empty
MesajKonu: ashley greene ok dergisi röportajı   ashley greene ok dergisi röportajı Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 6:19 pm

“Takip edildiğini biliyordum ama bu kadar başarılı olacağını düşünmek durumu abartmak olurdu o zaman,” diyor Stephenie Meyer’ in film olan ve $379 milyon dolardan fazla kazandıran ve devamı Yeni Ay çekilmekte olan kitabı hakkında Alacakaranlık yıldızı Ashley Greene.

Kasım ayında gösterime girecek olan ve Vancouver’da çekilmekten olan Yeni Ay filminin oyuncularından, Ashley Greene, bir kere daha dişlerini Edward Cullen’ ın kızkardeşi Alice Cullen’ ı canlandırdığı rolüne geçiriyor

“İnanılmaz! Her sabah uyanduğımda kendimi çok şanslı hissediyorum,” diyor Ashley OK!’e.

OK!: Serinin devamında Alice’de ne gibi değişiklikler oluyor?

Canlandırdığım karakter bu filmde neredeyse %60 daha fazla. Alice, Edward ve Bella arasında ki ilişkinin gelişimini de göreceksiniz.

OK!: Robert’ın vampir makyajı yapılması ile herhangi bir sorunu var mı?

Güzel olmaktan hoşlanıyor [Güler]! Hayır, sanırım bütün aktörlerin hoşuna giden birşey bu. Ama zaten işin de bir parçası.

OK!: Jacob Black’ i canlandıran oyuncu Taylor Lautner’ ın vücudu gerçekten çok değişti ve bu sefer çok daha olgun görünüyor.

Yerine başka bir oyuncunun getirilmesinin ne kadar saçma olduğunu açıkça söylemiştim zaten ve bu rolü tutabilmek için çok çalıştı. 15 kg aldı. Onunla grur duyuyoruz. Günde 3 kere spor yapıyor ve sürekli yiyor. “Senin rolünü istiyorum, sürekli yiyorsun!” dedim ona.

OK!: Sette olmadığın zamanları nasıl geçiriyorsun?

Vancouver’da Robson isimli insanların müzik yaptığı bir cadde var. Gitar çalmaya başlayacağım çünkü Jackson [Rathbone], Nikki [Reed], Kristen [Stewart] and Rob [Pattinson] hepsi gitar alıyor ve şarkı söylüyor.

OK!: Oyuncular birbirine yakın mı?

Evet, insanlarla aranda bir bağ oluşuyor. Bu gayet doğal.

OK!: Rob dünyanın en istenen erkeği olma durumu ile nasıl başa çıkıyor?

Rob her zaman “Ben buraya ait değilim, neler oluyor?” havalarında. Çok sosyal biri değil. Dışarı çıkıp her önüne gelenle konuşabilen biri değil. Hermit yengeci gibi ve garip. Bu ilgi odağı olmanın getirdiği baskının altında ama başa çıkabiliyor. Sanırım böyle birşey herkes için zor olurdu zaten.

OK!: Rob’ un Kristen’e ilgisi olduğu yolunda dedikodular var. Bu yüzden mi başka biri ile beraber olmuyor?

Sanırım o bekar olmaya aşık. Robert şu anda en uygun, istenen bekarlar arasında. Eğer daha önce Kristen için üzldüyse bile şu anda iyi olmalı.

OK!: Kristen erkek arkadaşı Michael Angarano ile görüşüyor mu?

Kristen için Michael’ in çok değerli olduğunu biliyorum ve harika bir ilişkileri olduğunu da. Son filmde sık sık gelip takılabilirdi.

OK!: Peki senin ilgilendiğin ünlüler kim?

Ben sürekli birilerine ilgi duyarım. Kings of Leon’daki herkesden hoşlanıyorum. Aslında bizim filmin albümünde olmak istediklerini duydum ki bu harika olurdu.

ashley greene ok dergisi röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Taylor Lautner Parade Röportajı
» TayLor :ashLey çok çekici
» ashley grene röportajı
» Dakota Fanning ropörtajı
» jackson rathbone ile mtv röportajı